Лисичанський педагогічний коледж
 

Сторінка психолога

Звернення психолога до першокурсників!

 

Звернення психолога до першокурсників!

Вітаємо, Вас, шановні першокурсники в рядах нашої дружньої коледжної родини! Нарешті і Ви стали студентами Лисичанського педагогічного коледжу!

Ані для кого не секрет, що на шляху до великих звершень, (а отримання освіти саме таким звершенням і є) існує багато перепонів. Всі вони мають різний характер, різні причини та існують різні шляхи подолання їх. Звичайно, є об'єктивні причини для виникнення яких-ось проблем із навчанням, наприклад: нестабільна політико-економічна ситуація в нашому краї, сімейні негаразди, або погіршення стану здоров'я; але ж і самі студенти можуть створювати собі проблеми майже на «пустому» місці.

Психологічна служба коледжу готова завжди вам допомогти  у вирішенні будь-яких проблем. Для цього вам достатньо лише завітати до кабінету психолога, соціального педагога, до завідувача денним відділенням та до заступника директора з соціально-гуманітарної роботи,  ознайомитися з рекомендаціями на стендах у навчальному корпусі, у гуртожитку та на сайті. Керуйтеся ними у різних життєвих ситуаціях. І вони обов'язково стануть у нагоді вам.

Тож по-перше: вперед! Життя лише починається! Все най-най цікавіше бере свій початок саме із студентських років. Ви зараз знаходитеся саме на початку Великого Життєвого Шляху, тож зробіть його таким, щоб захотілося його повторити ще раз!!!

По-друге: стоп! Куди ви поспішаєте у доросле життя – навіщо вам ця відповідальність за власні вчинки? Побудьте ще трохи у дитинстві! Молодші курси коледжу передбачають ще шкільне навчальне навантаження, в своїй більшості, тож навчайтеся без проблем! Отримуйте кожні крупинки цікавої та корисної інформації – повірте, вона вам ще знадобиться у житті.

І по-третє: залишайтесь собою – нехай всі сприймають вас саме такими, якими вам хочеться бути. Звичайно, треба підлаштовуватися під оточуючих, але ж найголовніше – не загубити свій внутрішній світ, розвивати власні таланти, уміти показати свої найкращі, найсильніші сторони і, повірте нам, у вас будуть гарні друзі, добрі викладачі та найкращі спогади про своє коледжне життя.

Пам'ятайте, що не існує порад-панацеї на всі випадки життя, не бійтеся запитати допомоги у досвідчених викладачів, кураторів, старшокурсників – краще навчитися звернутися у незрозумілій ситуації: що вам зробити, а ніж скоїти помилку, яка, іноді, може зіпсувати вам все подальше життя.

Тож будьте пильними, слідкуйте за новинами нашого коледжного калейдоскопу подій та швидше розкривайте свій творчий, професійний та особистісний потенціал!!! Всього вам найкращого!!!

Шановні студенти лисичанського педагогічного коледжу, ви завжди можете отримати необхідну вам психологічну підтримку та допомогу від психолога коледжу  в навчальному кабінеті № 209, абу у гуртожитку в кімнаті соціального педагога та психолога на 1 поверсі.

Якщо вас турбують питання особистого, або професійного характеру, якщо ви не можете правильно здійснити свій життєвий вибір, відчуваєте пригніченість чи тривогу – зрозуміло одне! Терміново треба знайти та відвідати психолога!!!

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018