Лисичанський педагогічний коледж
 

Відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж
Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ НА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Вступ до коледжу цікавить безліч абітурієнтів у 2017 році, сьогодні багато хто зацікавлений почати навчання на професію вже після дев'ятого класу. Одним з найважливіших життєвих рішень є вибір спеціальності і тому до цього питання варто підійти дуже серйозно. Ми рекомендуємо ознайомитися з умовами навчання в Лисичанському педагогічному коледжі, де можна отримати обрану спеціальність.

У нас цінують вибір студентів і в коледжі працюють тільки віддані своїй професії викладачі. Плануючи в 2017 в коледж вступ, майте на увазі, що заняття в нашому коледжі будуть для Вас не тільки корисні, але і захоплюючі.

Підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України (Серія АЕ № 636849 від 19.06.2015 р.) в межах ліцензованого обсягу.

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти (Ви отримаєте атестат за 11 класів!) приймаються особи з базовою загальною середньою освітою (після закінчення 9 класів).

Навчання здійснюється за денною та заочною формами.

Денна форма навчання

Початкова освіта
Дошкільна освіта
Трудове навчання та технології
Фізична культура
Журналістика

Заочна форма навчання

Дошкільна освіта (база 11 класів)

Коледж приймає на перший курс (на основі базової загальної середньої освіти – 9 класів) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця – 11 класів).

Після закінчення навчання випускники отримують дипломи молодшого спеціаліста державного зразка і можуть продовжити здобуття освіти в Університеті з 3-го курсу.

З 1 липня по 14 липня 2017 діють підготовчі курси.

Зацікавив вступ до коледжу 2017? Ми пропонуємо найкращі умови для навчання!

Терміни прийому документів

Вибирайте сьогодні на користь Відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»!

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до приймальної комісії за тел.: 095-72-69-021

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018