Лисичанський педагогічний коледж
 
 

Шановний абітурієнте-2020 !

Лисичанський педагогічний фаховий коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує Вас до Школи дистанційного навчання «Професійний термінал» для підготовки з предметів – математика, біологія, історія України, українська мова та вступу на спеціальності коледжу.

Дистанційне навчання – новий засіб реалізації процесу навчання, в основу якого покладено використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій, що дозволяють навчатись на відстані без особистого контакту між викладачем і учнем.

Основними принципами дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія у процесі роботи, надання учням можливості самостійного освоєння матеріалу, а також консультаційний супровід у процесі освітньої діяльності.

Навчання здійснюється дистанційно – за допомогою електронних засобів (електронною поштою, в системі Skype) або за звичайною поштою.

Під час навчання в Школі дистанційного навчання «Професійний термінал» слухачі одержують інформаційні та рекламні матеріали для абітурієнтів 2020 р., повну інформацію щодо Правил прийому до коледжу в 2020 р., програми курсів з обраних предметів. Щомісяця слухач дистанційної школи отримує цікаві та змістовні методичні вказівки та завдання, які перевіряються викладачами коледжу і повертаються разом із детальними коментарями.

Для слухачів Школа дистанційного навчання протягом навчального року проводяться індивідуальні консультації викладачів під час Днів відкритих дверей.

Слухачі Школи дистанційного навчання «Професійний термінал» одержують повідомлення про коледжні масові заходи та Дні відкритих дверей і за власним бажанням можуть взяти в них участь.

На навчання запрошуються учні 9-10 класів. Повний курс підготовки - 3 місяця, але Ви можете почати займатися в будь-який момент заповнивши заяву.

Заяву необхідно надіслати на електрнну адресу: _lpk@ukr.net

Моб. т.: 066-440-29-95, 095-828-21-29

Корисні посилання
Різне

© Відокремлений структурний підрозділ «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2020