Лисичанський педагогічний коледж
 

Середня освіта (трудове навчання та технології)

Шановний абітурієнт!
Ти недарма зазирнув на сторінку сайту Відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», ця інформація саме для тебе: креативної, творчої, талановитої та ініціативної особистості.

Ти ще школяр, а можливо, вже маєш свідоцтво про освіту. Ти мрієш про освіту, ти прагнеш творчо використовувати  свої ідеї та вміння? Тобі не байдуже подальше майбутнє? Тоді для тебе відкриє свої обійми творча та винахідлива спеціальність «Середня освіта (трудове навчання та технології)».

10 причин, через які потрібно вступати на
спеціальність «Середня освіта (трудове навчання та технології)»:

  1. «Без труда – нема плода»: тільки наполеглива праця принесе успіх та визнання.
  2. «Губами говори, а руками роби»: спеціальність «Середня освіта (трудове навчання та технології)»  навчить студентів працювати з деревиною, металом, шити, готувати їжу.
  3. «Без сокири - не тесляр, без голки – не кравець»: матеріально-технічна база спеціальності «Середня освіта (трудове навчання та технології)» забезпечена навчальними майстернями, які в повному обсязі обладнані виробничим устаткуванням, верстатами та електрифікованим інструментом для роботи  та відповідають вимогам щодо кваліфікаційної підготовки майбутніх фахівців.
  4. «Діло майстра величає»: навчальний процес на спеціальності забезпечують кваліфіковані викладачі, в минулому, випускники   спеціальності «Середня освіта (трудове навчання та технології)» різних років.
  5. «Добре тому ковалеві, що на обидві руки кує»: крім основної спеціальності, студенти технологічної освіти мають змогу здобувають освіту на курсах поглибленого вивчення дисциплін різного напряму.
  6. «Коли є до чого жагота, то кипить в руках робота»: для студентів спеціальності успішно функціонують гуртки «Магія творчості», «Умілі ручки (різьба по дереву)», Клуб повітряних зміїв».
  7. «Того руки не болять, що уміють»: отримані знання та навички студенти демонструють на практиці, проводячи заняття праці в загальноосвітніх школах.
  8. «Не взявшись за сокиру, хати не зробиш»: тільки на спеціальності «Середня освіта (трудове навчання та технології)» студенти власноруч створюють дієві прилади і механізми та по закінченню навчання отримують кваліфікацію: «Керівник гуртка технічної творчості».
  9. «Не святі горшки ліплять, а прості люди»: кожному студенту приділяється особлива увага, індивідуальний підхід, для реалізації творчого потенціалу студентської молоді.
  10.  «Труд чоловіка годує»: всі знання, отримані під час навчання в коледжі знадобляться в дорослому житті, а спеціальність «Середня освіта (трудове навчання та технології)» дозволяє проявляти всі свої уміння на практиці.

Для студентів спеціальності «Середня освіта (трудове навчання та технології)» створені всі умови для отримання якісної освіти: комп'ютерні класи, мультимедійні аудиторій, інтернет-мережа та зона Wi-Fi. Особливої уваги заслуговують навчальні майстерні – скарбниця талантів, яка є необхідною складовою для забезпечення ефективної роботи майбутніх фахівців.

Отримавши кваліфікацію вчитель праці та креслення основної школи, керівника гуртка технічної творчості випускник спеціальності з легкістю реалізує свої творчі здібності та потенціал, передасть наступним поколінням свої уміння та навички.

Навчання в Лисичанську педагогічному коледжі – запорука якісної освіти та творчої співпраці висококваліфікованих викладачів та талановитої студентської молоді.

Щоб реалізувати себе на теренах освіти і спалахнути на освітянському небосхилі обирай спеціальність «Середня освіта (трудове навчання та технології)», бо за нами світле і надійне майбутнє!

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018