Лисичанський педагогічний коледж
 

Дошкільна освіта

Шановний абітурієнт!

Відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» запрошує тебе отримати одну з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій.

Знайомтесь! Це студенти, які вже зробили свій професійний вибір, обравши спеціальність «Дошкільна освіта».

Що таке дошкільна освіта?

- Це спеціальність, важливість якої вже усвідомлена суспільством, вона не просто перспективна, а й стратегічно необхідна.

- Це перша самоцінна ланка, яка має гнучко реагувати на життєві реалії, відповідати соціальним запитам.

У світі дитинства панують свої закони, свої правила і власний простір. Діти повністю відрізняються від дорослих. Дошкільний вік — це базовий етап фізичного, психічного та соціального становлення особистості. Дитинство, мабуть, тим і прекрасне, що найбільше та найміцніше закарбовується в пам'яті як щось світле й радісне, щоб протягом усього життя гріти душу спогадами. Найвірніший шлях опанувати цей фах – вступити на спеціальність «Дошкільна освіта».“Кожне слово вихователя повинно нести в собі добро, справедливість, красу – в цьому суть наших повчань. У цій справі немає дрібниць. Одне ваше слово може зруйнувати в дитини віру у вас як вихователя, збентежити дитячу душу”.

Викладачі та технології навчання

У коледжі навчальний процес спеціальності «Дошкільна освіта» забезпечують висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти. Навчальний процес проводиться за програмами, які відповідають сучасним світовим стандартам, з залученням новітніх методик. Під час навчального процесу у коледжі використовуються мультимедійні технології, проводяться практичні заняття з елементами індивідуального моделювання, майстер-класи із запрошенням вихователів дитячих садків.

Студенти мають можливість працювати у комп’ютерних класах, опановувати найсучасніші програмні продукти, що сприяє підготовці висококваліфікованих фахівців.

До послуг студентів – бібліотека, читальний зал, комп’ютерні класи з прямим доступом в Internet, сучасні фахові лабораторії.

Де працюють випускники?

1. Дошкільний навчальний заклад

2. Гувернер

3. Приватний дошкільний заклад

Випускники Лисичанського педагогічного коледжу спеціальності «Дошкільна освіта» отримують диплом встановленого зразка із кваліфікацією «Керівник фізичної культури в ДНЗ», «Вихователь з правом викладання іноземної мови», «Практичний психолог», «Образотворче мистецтво».

Добре налагоджені зв'язки з кафедрою дошкільного та початкового навчання Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – запорука безперервної освіти. Отримавши рівень молодшого спеціаліста, випускник спеціальності «Дошкільна освіта» має можливість продовжити навчання за скороченим терміном на заочній формі навчання в коледжі на рівні бакалавра.

Ким може працювати випускник?

1.Вихователь дошкільного навчального закладу

2. Керівник фізичної культури в ДНЗ

3. Вихователь з правом викладання іноземної мови.

4. Практичний психолог.

5. Керівник з образотворчого мистецтва.

Навчання на спеціальності «Дошкільна освіта» у нас – це творча і натхнена праця. На планеті дитинства інша енергетика, інший рівень радості і трагедій. Там немає звичайних почуттів, звичайних думок: діти почувають і мислять, говорять і діють, як поети, учені, філософи. Поряд з ними може бути не кожний. Якщо ти комунікабельний, творчий, з природний потенціалом та купою нових ідей тоді ми чекаємо на тебе! Приходь і ти не пошкодуєш!

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018