Лисичанський педагогічний коледж
 

Початкова освіта

Шановний абітурієнт!

Відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» запрошує тебе отримати одну з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій.

Знайомтесь! Це студенти, які вже зробили свій професійний вибір, обравши спеціальність «Початкова освіта».

 

Чому я обрала спеціальність «Початкова освіта»?

 

Сєдих Вікторія,
стипендіат Обласної Ради

Усі ми з дитинства мріємо кимось стати: чи то космонавтом, чи естрадною зіркою. Після закінчення школи перед нами відкривається безліч доріг. Це і коледжі, і інститути, і університети. Та не проста річ-вибрати якусь професію з більш ніж двох тисяч існуючих.

Я свій вибір зробила уже давно. Я з дитинства мріяла про професію вчителя. Мені здається, що це найгуманніша в світі професія. Учитель несе людям не тільки знання, він несе ще доброту та правду. Добро виховує і звеличує людину, злість і байдужість принижує її. Від учителя залежить дуже багато в майбутньому їх учнів. Ми отримуємо від них «путівку в життя». І яку б професію ми не обрали, ми до кінця свого життя пам'ятаємо своїх вчителів, тих, які залишили в нас часточку своєї душі. Мене не лякає відповідальність професії. Для себе я вирішила стати вчителем. Хочу, щоб мрія моя здійснилася!

 

Викладачі та технології навчання

У коледжі навчальний процес спеціальності «Початкова освіта» забезпечують висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти. Навчальний процес проводиться за програмами, які відповідають сучасним світовим стандартам, з залученням новітніх методик. Під час навчального процессу у коледжі використовуються мультимедійні технології, проводяться практичні заняття з елементами ділових ігор, майстер-класи, семінари-практикуми з залученням провідних фахівців початкової освіти міста та області. Студенти мають можливість працювати у комп'ютерних класах, опановувати найсучасніші програми, що сприяє підготовці висококваліфікованих фахівців.

До послуг студентів – бібліотека, читальний зал, комп'ютерні лабораторії з прямим доступом в Internet, сучасні фахові лабораторії.

Де працюють випускники?

Випускники Лисичанського педагогічного коледжу спеціальності «Початкова освіта» отримують диплом встановленого зразка із кваліфікацією вчителя початкової школи з правом навчання іноземній мові, вчителя початкових класів, педагог-організатор. Добре налагоджені зв'язки з кафедрою початкової освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – запорука безперервної освіти. Отримавши рівень молодшого спеціаліста, випускник спеціальності «Початкова освіта» має можливість продовжити навчання за скороченим терміном в університеті на рівні бакалавра.

Цікавими і повчальними є думки-поради Л.Толстого, який називав діяльність вчителя мистецтвом, а М. Рильський вважав, що «професія вчителя – передусім професія творча».

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.
Тендітну душу ласкою зігріти,
І добротою ниву засівать
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018