Лисичанський педагогічний коледж
 

Журналістика

Шановний абітурієнт!

Відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» запрошує тебе отримати одну з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій.

Знайомтесь! Це студенти, які вже зробили свій професійний вибір, обравши спеціальність «Журналістика».

Що таке видавнича справа та редагування?

Коли береш до рук книгу або читаєш газету чи журнал, то звертаєш увагу на ім’я та прізвище автора. Але мало хто знає, що за художніми та журналістськими творами стоїть кропітка та натхненна праця редакторів і видавців. По суті, їх робота – це посередництво між авторами й читачами. Найвірніший шлях опанувати цей фах – вступити на спеціальність “Видавнича справа та редагування”. Журналісти потрібні усім: політикам, бізнесменам, зіркам шоу-бізнесу, проте найбільше вони потрібні нашому суспільству. Від журналіста-професіонала важко приховати навіть найдрібніший факт, він роздобуде його будь-де і будь-коли.

Вступивши на спеціальність «Видавнича справа та редагування», ви отримуєте можливість поєднати теоретичні знання з практичною підготовкою у межах освітнього напряму «Журналістика та інформація» з орієнтацією на професію редактора, молодшого коректора.

Викладачі та технології навчання

У коледжі навчальний процес спеціальності «Видавнича справа та редагування» забезпечують висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти, кандидати філологічних наук. Навчальний процес проводиться за програмами, які відповідають сучасним світовим стандартам, з залученням новітніх методик. Під час навчального процессу у коледжі використовуються мультимедійні технології, проводяться практичні заняття з елементами ділових ігор, майстер-класи із запрошенням редакторів-професіоналів. Студенти мають можливість працювати у комп’ютерних класах, опановувати найсучасніші програмні продукти, що сприяє підготовці висококваліфікованих фахівців. До послуг студентів – бібліотека, читальний зал, комп’ютерні класи з прямим доступом в Internet, сучасні фахові лабораторії.

Де працюють випускники?

 1. Редакції газет та журналів
 2. Редакції радіомовлення та телебачення.
 3. Рекламні агенції та рекламні відділи підприємств, організацій і фірм.
 4. Державні органи законодавчої та виконавчої влади різних рівнів.
 5. Маркетингові відділи різноманітних великих та середніх виробників різних напрямків.
 6. Бібліотечні або науково-дослідні установи, де наявні посади творчих працівників.
 7. Органи масової та спеціальної комунікації.

Випускники Лисичанського педагогічного коледжу спеціальності «Видавнича справа та редагування» отримують диплом встановленого зразка із кваліфікацією молодшого редактора, коректора. Добре налагоджені зв’язки з кафедрою журналістики Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – запорука безперервної освіти. Отримавши рівень молодшого спеціаліста, випускник спеціальності «Видавнича справа та редагування» має можливість продовжити навчання за скороченим терміном в університеті на рівні бакалавра.

Ким може працювати випускник?

Випускники мають змогу працювати на посаді:

 • коректора, молодшого редактора,
 • менеджера у сфері видавничої справи друкованих ЗМІ;
 • експерта з питань видавничої діяльності та редагування;
 • співробітника органів масової комунікації, науково-технічної інформації, маркетингової служби;
 • працівника системи менеджменту книговидавничої галузі.

Навчання на спеціальності «Видавнича справа та редагування» у нас – це творча і натхнена праця, яка в майбутньому житті принесе тобі успіх! Якщо ти комунікабельний, допитливий, маєш творчі здібності, прагнеш до визнання та не боїшся поглинути у морі креативних ідей, тоді ми чекаємо на тебе! Приходь і не пошкодуєш!

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018