Лисичанський педагогічний коледж
 

Документи для вступу

При поданні заяви в паперовій формі вступник додає особисто:

  1. Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень (свідоцтво про базову середню освіту для випускників 9-х класів, атестат для випускників 11-х класів), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього за особистим вибором оригінали або їх копії (копії у кількості 2-х шт. - обов'язково);
  2. Сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання - ЗНО (для вступників на основі повної загальної середньої освіти - для випускників 11-х класів) за особистим вибором оригінали або копії;
  3. 10 (десять) кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.
  4. 2 (дві) копії документа, що посвідчує особу та громадянство (копії паспорта громадянина України або копії паспорта громадянина України для виїзду за кордон), копії військового квитка або приписне свідоцтво, копії свідоцтва про народження - для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 травня 2019 року, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство.
  5. Ідентифікаційний код (копия) - 2 шт.
  6. Копія свідоцтва про одруження при наявності (якщо не співпадає прізвище в паспорті і документів про освіту);
  7. Копія трудової книжки, завіреної в останньому місці роботи (тільки для заочної форми навчання)
  8. Папка для паперів (з зав'язками) - 1 шт;
  9. Аркуші формату А4 - 50 шт.;
  10. Конверти (по Україні) - 2 шт.;
  11. Кулькові ручки: синього кольору - 1 шт., чорного кольору - 1 шт.

На вимогу вступника приймальна (відбіркова) комісія засвідчує копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання.

Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами (спеціальностями), установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів, не пізніше строку для прийняття приймальною комісією першого рішення про рекомендування вступників до зарахування.

Вступники мають право подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, які виданий у 2017, 2018, 2019, 2020 роках.

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною комісією коледжу, або в установленому законодавством порядку.

Копії документів без пред'явлення оригіналів не розглядаються.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019