Лисичанський педагогічний коледж
 

Досягнення студентів

Завдяки активності, енергійності, а головне – небайдужості наших студентів педагогічний коледж щороку демонструє високі результати у різноманітних міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, спортивних змаганнях та фестивалях талановитої студентської молоді.

Наукові досягнення студентів

З метою пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у коледжі протягом Наукової весни – 2016 відбулися  конкурси робіт у межах навчального предмету, індивідуальних науково-дослідних робіт студентів, творчо-пошукових груп.

Цікавими й різноплановою була тематика студентських досліджень: актуальні питання методик навчання, національно-патріотичного виховання, мовно-літературний простір, сучасний погляд на державність тощо.

Так, сертифікатами учасників конкурсу-захисту індивідуальних науково-дослідних робіт було нагороджено за номінаціями:

  •  «Актуальні питання музичного мистецтва» - Заїка Катерина (Мурсамітова І. А.), Волга Світлана (Соломко С. В.), Піменова Катерина (Гарбузюк Т. В.), Душанова Катерина (Гарбузюк Т. В.);
  • «Інноваційність у створенні електронних посібників» - Степаненко Олена (Мурсамітова І. А.), Дідович Маргарита (Сидоренко Н. М.), Попковська Анасатсія (Аль-Хамадані Н. Д.)
  • «На шляху професійного становлення: педагогічні пошуки» - Дубина Карина (Ігнатуша А. Л.);
  • «Актуальні дослідження психології» - Шарий Олександр (Пивоварова Г. С.), Ситькова Олександра (Саприкіна Т. Г.);
  • «Практичне застосування  технологій» - Пахомов Дмитро (Осіпов І. В.), Якименко Ілля (Артюшенко В. С.);
  • «Математико-інформаційний простір» - Загоруйко Влада (Степаненко А. І.);
  • «Перспективи редакційно-видавничого процесу» - Білянська Ксенія (Тарарива Л. Ю.);
  • «Культурологічний світогляд у вивченні краєзнавства» - Сухомліна Анастасія (Севостянова О. А.);
  • «Проблеми валеологічної освіти» - Коптева Тетяна (Крошка С. А.);
  • «Методико-теоретичні проблеми фізичної культури і спорту» - Коптєва Тетяна (Нєрєзова К. В.), Світлична Альвіна (Крошка С. А.);
  • «У рамках діяльності та функціонування лабораторії методики ознайомлення з природою»  - Кучер Євгенія (Матліна О. В.)

Учасники конкурсу-захисту творчих завдань дослідного характеру в межах вивчення навчального предмету:

  • «Сучасний погляд: українська державність» -  Дегтяренко Денис (Чурілова В. Є.), Рєдкокаша Юлія (Чурілова В. Є.), Посохова Вікторія (Чурілова В. Є.), Лондарь Христина (Чурілова В. Є.), Лабунський Олексій (Сліпецький В. П.);
  • «Мовно-літературний простір: історія і новатика» - Лашко Вікторія (Сергєєва І. Ю.), Смірнова Ксенія (Літовка О. П.), Степаненко Олена (Севастянова О. А.);
  • «Актуальні дослідження психології» - Ткаченко Юлія (Аль-Хамадані Н. Д.), Пастухова Юлія (Хомич О. М.);
  • «Технології у наукових дослідженнях і навчальному процесі» - Бондаренко Ярослав (Сергієнко Н. В.), Зінченко Людмила (Сергієнко Н. В.), Зеленський Владисав (Сергієнко Н. В.);
  • «Фізика як інструмент пізнання наукової картини світу» - Селиванов Євген (Брюховецька О. А.), Кіон Катерина (Демченко П. Є.), Теліцина Ксенія (Демченко П.Є.);
  • «Математико-інформаційний простір» - Горбенко Софія (Крилова М. О.), Руда Уляна (Крилова М. О.), Тарасова Карина (Степаненко А. І.), Голочева Ольга (Степаненко А. І.), Жмуд Валерій (Степаненко А. І.), Шулік Дар'я (Степаненко А. І.);
  • Перспективи редакційно-видавничого процесу - Штомпель Ксенія (Гуцкало О. О.), Кравченко Аліна (Сергієнко Л. В.);
  • Проблеми валеологічної освіти - Качан Ян (Криклива О. І.), Руденко Олександр (Нєрєзова К. В.), Лазуренко Аліна (Нєрєзова К. В.), Бухтіярова Юлія (Сергієнко Н. В.), Олійник Віталій (Борисенко Л. Л.)

У конкурсі-захисті індивідуальних науково-дослідних робіт переможцями стали:

І місце у номінації «На шляху професійного становлення: педагогічні пошуки» -  Степаненко Олена (Ігнатуша А. Л.)

ІІ місце у  рамках діяльності та функціонування лабораторії методики ознайомлення з живою природою - Сидоренко Єлизавета (Шевирьова І. Г.)

ІІІ місце у номінації «На шляху професійного становлення:  педагогічні пошуки» - Климаш Любов (Ігнатуша А. Л.)

У конкурсі-захисті творчих завдань дослідного характеру в межах вивчення навчального предмету переможцями стали:

І місце у номінації «На шляху професійного становлення: педагогічні пошуки» - Руденко Олександр (Ляшенко К.І.)
ІІ місце у номінації «Мовно-літературний простір: історія і новатика» - Горєтая Дар'я (Тарарива Л. Ю.)

ІІІ місце у номінації «Перспективи редакційно-видавничого процесу» - Білянська Ксенія (Сергієнко Л. В.)

У конкурсі-захисті творчо-пошукових груп переможцями стали:

І місце - Гарна Ганна, Шевцова Тетяна, Онищенко Аліна, Заїка К.атерина (Сергієнко Л. В.)

ІІ місце - Онищенко А., Шевцова Т. – (Мурсамітова І. А., Ігнатуша А. Л.)

ІІІ  місце - Почтаренко Л., Моткова Д., Шулік Д.  -  (Чурілова В.Є.)

.

Спортивні досягнення

Зональна обласна спартакіади ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 2014-2015 н.р.:

  • міні-футбол (юнаки) – 1 місце;
  • шахи:
    • юнаки – 1 місце;
    • дівчата – 4 місце.

Участь у ХІ Міжнародному Білоцерківському марафоні (м. Біла Церква, Київська області):

  • Науменко Вікторія - ІІІ місце з бігу на дві версти.

Студенти брали участь у змаганнях різного рівня:

  • Вітвицький В.(гр. 2АФ) – Чемпіонат України з самбо, 60кг (Кривий ріг) – 3 місце, Чемпіонат України з самбо, 57кг (Харків) – 7 місце:
  • Тростянська К. - Чемпіонат України з самбо (Кривий ріг) – 7 місце
  • Обласні змагання з легкої атлетики Старобільська миля – (Науменко В. – 1 м., Дмітрієв І.)
  • Міжнародні змагання ХІ Білоцерківський марафон – (Науменко В., Лазарєва Ю., Дмітрієв І., Світлична А., Тремполець С. - учасники змагань)
  • Обласні змагання з легкої атлетики м.Кремінна  – (Журавльова О. – 1 м., Будченко Ю. – 1 м., Дмітрієв І. – 1 м., Овчиннікова Л. – 2 м., Лагутєєва А., Пелипась Д. – 2 м., Бобровський р. – 2 м)
  • 29 Всеукраїнський пробіг, присвячений пам’яті маршала Г.Жукова. м.Балаклея  – (Дмітрієв І. – 1 м., Науменко В. – 3 м., Тремполець С. – 2 м., Лагутєєва А. – 3м.)
  • Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики м.Харків – Науменко В., Лазарєва Ю., Будченко Ю.

Студенти коледжу виконали вимоги єдиної всеукраїнської класифікації та отримали звання та розряди:

  • Іванов М. (2АФ) – І-й розряд зі спортивного туризму.
  • Новікова Л., Журавльова О., Будченко Ю. (1АФ), Плахотя А., Світлична А. (3АФ), Науменко В., Лазарєва Ю. (3БШ) – ІІІ розряд з легкої атлетики.

2015-2016 н.р.
Результати Олімпійського тижня

  • підтягування на високій перекладині (юнаки): Вітвицький Вадим, гр. 3-АФ – І місце; Руденко Олександр, гр. 2-АФ – ІІ місце; Рибін Дмитро, гр. 35 – ІІІ місце;
  • згинання розгинання рук в упорі лежачи (дівчата): Гіголо Інна, гр.4-АТ – І місце; Овчиннікова Лілія, гр. 2-АФ – ІІ місце; Плахотя Анастасія, гр. 4-АФ – ІІІ місце;
  • підняття гирі (24 кг):  Собчук Владислав, гр.35 – І місце; Склончак Кирило, гр. 3-АФ – ІІ місце; Булгаков Микита, гр. 2-АФ – ІІІ місце;
  • багатоскоки на одній нозі (юнаки): Орлов Іван, гр.4-АФ – І місце; Руденко Олександр, гр. 2-АФ – ІІ місце; Аліфьоров Євген, гр. 2-АФ – ІІІ місце;
  • багатоскоки на одній нозі (дівчата): Світлична Альвіна, гр.4-АФ – І місце; Лагутєєва Анастасія, гр. 2-АФ – ІІ місце; Барабаш Анастасія, гр. 1-АФ – ІІІ місце.

Переможці легкоатлетичного пробігу «Золота осінь», м. Сєвєродонецьк

Руденко О. (2-АФ) – ІІ місце серед чоловіків, Науменко В. (4-БШ) – І місце, Овчіннікова Л. (2-АФ) – ІІ місце, Кравцова К. (4-АФ) – ІІІ місце серед жінок!

І благодійний легкоатлетичний пробіг «Іскра добра», м. Сєвєродонецьк

Призери змагань: Байкова Анастасія,  Бєлянська Ксенія, Руденко Олександр.

Чемпіонат Луганської області  з легкоатлетичного кросу

  • Лагутєєва Анастасія (група 2-АФ) – І місце, 2000м;
  • Науменко Вікторія (4-БШ) - І місце, 5000м;
  • Руденко Олександр (2-АФ) - І місце, 3000м;
  • Барабаш Анастасія (1-АФ) – ІІ місце, 2000м;
  • Овчіннікова Лілія (2-АФ) - ІІ місце,  3000м;
  • Світлична Альвіна (4-АФ) - ІІ місце, 5000м;
  • Олендарь Павло (4-АТ) - ІІ місце, 5000м;
  • Байкова Анастасія (3-БШ) – ІІІ місце,  2000м;
  • Тремполець Світлана (2-АФ) - ІІІ місце,  3000м;
  • Куценко Валентин (2-АФ) - ІІІ місце,  3000м;
  • М'ясникова Анастасія (4-АФ) - ІІІ місце, 5000м

Науменко Вікторія виконала нормативи кандидата у майстри спорту з легкої атлетики.

 

Руденко Олександр, Шевцов Владислав, Куценко Валентин,  Олендарь Павло - виконали нормативи ІІІ-го дорослого розряду з легкої атлетики.

 
 

 

Соціально-гуманітарна сфера

Студенти І-х курсів переможці Інтернет-конкурсу «Я вже студент – майбутній вчитель, професіонал» Білянська Ксенія, Пахомов Дмитро, Апухтін Михайло.

 

Очільник  осередку «Студентське братство» Всеукраїнської молодіжної  громадської організації Родніна  Катерина стала учасником Всеукраїнської акції «Схід і Захід разом: долаємо історичні міфи».

 

Конкурсанти Лисичанського педагогічного коледжу посіли І місце у міському конкурсі Патріотичної пісні, виконавши пісню «Дети войны» сл. И. Резника, муз. О. Юхновской.

Переможці міського конкурсу Патріотичної пісні: Позираєва Дар'я та Квартнік Аліна.

Волонтери Лисичанського педагогічного коледжу - учасники ІХ Всеукраїнської благодійної акції ВБФ «Серце до серця»

 

Почтаренко Лілія - переможиця Регіонального вокального конкурсу «Квітка-душа», присвяченого пам'яті Ірини Томко (в номінації «Народний вокал» - I місце, в номінації «Естрадний вокал» - II місце)

Грудень, 2015 рік, Лисичанськ

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016