Лисичанський педагогічний коледж
 
 

 

Гуртожиток

 

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ

Вартість проживання 390 грн/міс.

Наказ про віртість проживання у гуртожитку

 

Розташований в коледжному дворі, студентський гуртожиток радо вітає мешканців та відвідувачів. На базі гуртожитку функціонують тренажерна зала, кабінет студентського парламенту та студентської ради гуртожитку, психологічна служба, кімната відпочинку, кімната самопідготовки та гостьові тимчасові номери, призначені для студентів заочної форми навчання.

 

Гуртожиток розділено на квартири. Кожна з семи квартир містить по 3-4 кімнати, вбиральні, кухні, які обладнані новими електричними плитами.

 

Для мешканців гуртожитку придбані студентською профспілковою організацією нові керамічні вмивальники.

 

Як відомо, в здоровому тілі здоровий дух, тож до послуг мешканців гуртожитку тренажерна зала та зал ритміки. Свою любов до танцю мають змогу продемонструвати всі бажаючі, відвідуючи хореографічний гурток. Цього року чимала когорта першокурсників підтримала ініціативу постійних членів колективу й має нагоду вітати коледж своїми постановками на коледжних святах.

 
     
 

Є бажання підготуватися до занять? Будь ласка, кімната самопідготовки зустріне вас тишею та сприятливою атмосферою до навчання! Маєте бажання усамітнитися й побути на одинці з собою – кімната відпочинку до ваших послуг.

Проблемами міжособистісних стосунків та соціалізації студентів, їх успішного входження в суспільство займається соціальний педагог Чурілова Вікторія Євгенівна.

 

Склад студентської ради гуртожитку-2020

Студентська ініціатива та місцева демократія – це запорука становлення свідомої громадянської позиції майбутнього педагога!

Студентство — краща пора в житті багатьох людей. Спогади про життя в студентському гуртожитку, студентських друзів і вечірки гріють душу усе життя.

Життя в студентському гуртожитку це та тема, яка ніколи не втратить популярності. Кажуть, що не можна по-справжньому вважатися студентом не поживши в гуртожитку! Життя серед незнайомих людей багато чому вчить. Якщо до гуртожитку ви жили в тісному колі родичів, однокласників і друзів, то в тут вам доведеться підтримувати стосунки практично з усіма. І це швидше плюс чим мінус, оскільки через короткий проміжок часу ви навчитеся прекрасно знаходити спільну мову з абсолютно незнайомими людьми.

Навчання навчанням та треба і міру знати! В вільний час мешканцям нашого гуртожитку є чим зайнятися. Оселившись студент потрапляє до бурхливого виру студентських справ й змістовного дозвілля. Традиційно для першокурсників студентська рада гуртожитку готує вечір знайомств та дискотеку присвячену початку нового навчального року. На таких вечорах студенти мають змогу подивиться, чому навчились старші й обирати правильні для себе орієнтири й до того ж показати себе.

З року в рік, восени, в кращих традиціях українського народу мешканці гуртожитку готуються до свята «Господарочка», «Чайна церемонія», «Вечір знайомств». Студенти ініціативно та завзято беруть участь у цих заходах.

Улюблений День студента та новорічний конкурс бал «Міс та Містер гуртожитку» – це ще одна нагода студентству показати й проявити себе. Доволі кумедні побутові ситуації студенти з гумором переносять на сцену.

Окрім розважальних програм мешканці приймають активну участь в суспільно – значущих акціях - «16 днів проти насильства», «День Землі» та ін.

Тож, шановні студенти, запрошуємо вас до бурхливого виру нашого студентського життя!

На старті нового навчального 2020-2021 року

 

Цікаві та корисні справи студентської ради

Фотосесія «Осінні красуні»

 
     
 
     
 
     

 

Екологічна акція «Чисте довкілля»

 

 

Іменинні вечорниці 31 жовтня

 
     
 

Напередодні Хелловіну

 

 

Центр спортивної роботи

 
     
 

 

Фотосесія «Нарешті зиму дочекались» (Фото Голобородько Дар’я, група 1-АПО, 06.02.2020)

 
     
 
     
 
     
 

 

 

 

Корисні посилання
Різне

© Відокремлений структурний підрозділ «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2021