Лисичанський педагогічний коледж
 

Назад

Організовуємо пошуково-дослідну та наукову діяльність студентів!

26.01.2015

26 січня 2015 року було проведене засідання учасників та керівників наукової лабораторії «Мовна палітра Луганщини», на якому студенти звітували про хід та первинні результати пошуково-творчої діяльності в межах навчального предмету під керівництвом кураторів студій.

Більшість студентів отримали консультації, під час яких сформулювали теми, склали графіки робіт, плани до роботи, зібрали основний інформаційний матеріал. Зараз роботи знаходяться на стадії доопрацювання основної частини.

Студенти відзначили, що теми, над якими вони працюють, є цікавими – з’явилась необхідність працювати з літературним краєзнавством, досліджувати тексти творів українських та світових письменників, відвідувати меморіальні музеї міста та області тощо.

Найкращими є результати дослідницької діяльності студентів Ніколаєнко А., Шевцової Т., Черкашиної Ю., Заїки К. Їх роботи планується представити під час Днів науки коледжу-2015 року. Сподіваємось, що інші студенти теж активізують свою роботу та представлять її результати уже в лютому на наступному засіданні учасників лабораторії.

 
   
 
   
 
Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018