Лисичанський педагогічний коледж
 

Конференції, семінари

 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у обласній науково-практичній студентській конференції «Крок у науку», що проводиться в ВП «Рубіжанський політехнічний технікум імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», яка відбудеться 15 березня 2018 року.

Положення

 

Шановні викладачі, аспіранти, магістранти, студенти!
Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції "Мас-медіа України на зламі епох: реалії та перспективи розвитку", яка відбудеться 20 – 21 березня 2018 року.

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «ГУМАНІТАРНА СКЛАДОВА У СВІТЛІ СУЧАСНИХ ОСВІТНІХ ПАРАДИГМ», що відбудеться 19–20 квітня 2018 року на базі кафедри українознавства та латинської мови Національного фармацевтичного університету (м. Харків)

Інформаційний лист

 

ІІІ Всеукраїнський (ХІV Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці

Положення

 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у ХІ Всеукраїнській студентській науково- практичній конференції «Творчість Тараса Шевченка в контексті доби», яка відбудеться на базі ЛНУ імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ)
13 березня 2018 року

Інформаційний лист

 

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І-ої Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ STEM-ОСВІТИ У НАВЧАННІ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ ДИСЦИПЛІН», яка відбудеться 16-17 травня 2018 р.
у Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету

Інформаційний лист

 

Науковий журнал «Virtus» запрошує до співпраці

Інформаційний лист

 

Науково-методичний журнал «Освіта на Луганщині» запрошує до співпраці

Інформаційний лист

 

«ВІСНИК» ЛУГАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!
Запрошуємо до публікації статей у журналі "Education and Pedagogical Sciences" ("Освіта та педагогічні науки"), який видається ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"

Інформаційний лист

 

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2017