Лисичанський педагогічний коледж
 

Конференції, семінари, конкурси

 

Шановні студенти!
Відокремлений підрозділ «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» запрошує 20 березня 2019 р. на обласну студентську конференцію «УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ. Національна свідомість. Громадянськість. Духовність»

Положення

 

Шановні колеги!
З метою пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів в університеті проводиться І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Детально

 

Шановні студенти коледжу!
Запрошуємо до участі у конкурсі тематичних навчальних та фахових проектів.

Детально

 

 

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить Всеукраїнський конкурс «Intel-Еко Україна 2019», який є національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2019. Положення про сайт розміщено на сайті www.nenc.gov.ua.
Для участі в І етапі конкурсу необхідно до 17 грудня 2018 рокузареєструватися на сайті http://intelecoukraine.org.
На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників II етапу конкурсу. Результати відбору будуть оприлюднені до 28 грудня ц.р. на сайті http://intelecoukraine.org.
II етап конкурсу відбудеться з 5 до 8 лютого 2019 року в м. Київ.

 

Запрошуємо на конкурс "Педагогічний ОСКАР", який проводиться Національною академією педагогічних наук України та Державною установою "Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів "Агроосвіта"

Положення

 

 

Науковий журнал «Virtus» запрошує до співпраці

Інформаційний лист

 

Науково-методичний журнал «Освіта на Луганщині» запрошує до співпраці

Інформаційний лист

 

«ВІСНИК» ЛУГАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!
Запрошуємо до публікації статей у журналі "Education and Pedagogical Sciences" ("Освіта та педагогічні науки"), який видається ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"

Інформаційний лист

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018