Лисичанський педагогічний коледж
 

Дошка оголошень

Увага! Реквізити оплати за навчання та гуртожиток!
 
Рейтингові списки студентів на отримання стипендії

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка та ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» 28 вересня 2018 року о 10.00 на базі коледжу проводить регіональну науково-практичну конференцію «Педагогічні вектори: В.О.Сухомлинський та сучасність»

Детальна інформація у інформаціному листі

 

Оголошується регіональний творчий конкурс малюнків

Оголошується регіональний творчий конкурс малюнків до оповідань і казок В.О. Сухомлинського. До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Луганської області та регіону, а також не менше двох студентів від кожної академічної групи студентів Лисичанського педагогічного коледжу.

Конкурс проводиться з 05 вересня до 24 вересня 2018 року включно.

За довідками звертатися до Ляшенко К.І.

Детальна інформація у Положенні про конкурс

 

Оголошується регіональний творчий конкурс есе

Оголошується регіональний творчий конкурс есе «Людина починається з добра» (на тему загальновідомих висловів В.О. Сухомлинського). До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Луганської області та регіону, а також не менше двох студентів від кожної академічної групи студентів Лисичанського педагогічного коледжу.

Конкурс проводиться з 05 вересня до 24 вересня 2018 року включно.

За довідками звертатися до Ляшенко К.І.

Детальна інформація у Положенні про конкурс

 

 

Пізнай світ – пізнай себе

Починаючи з 2012 року в Лисичанському педагогічному коледжі пропагує знання про природу Лабораторія живої природи, в якій студенти разом з викладачами проводять спостереження, дослідження та вивчення ознак пристосованості рослин і тварин до життя в різних ландшафтних зонах світу.

З метою ознайомлення студентів з представниками різних видів і родів організмів; вивчення пристосувальних властивостей організмів до різних умов існування, що викликано різницею географічного положення природних зон; аналізу адаптаційних властивостей об'єктів живої природи до важких умов існування, лабораторія живої природи гостинно запрошує студентів та викладачів коледжу на екскурсію «Пізнай світ – пізнай себе».

Екскурсії проводяться за графіком:

  • Середа – 14.00
  • П'ятниця – 14.00

Лабораторія живої природи допоможе кожному відвідувачу побачити справжню красу того, що його оточує. І по-іншому поглянути на такий дивовижний навколишній світ! Запрошуємо в світ неймовірної краси!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018