Лисичанський педагогічний коледж
 

Дошка оголошень

 

Увага!

Лисичанський педагогічний коледж готується відзначити 80 річницю свого народження у 2018 році. Запрошуємо усіх небайдужих звернутися до нас, якщо маєте якусь цікаву інформацію, пов'язану з історією навчального закладу.
Будемо вдячні, якщо Ви надасте нам архівні документи, світлини, нариси, свої досягнення в галузі освіти - все, що промовляє про причетність до історії створення навчального закладу. Інформацію надсилати на _lpk@ukr.net

Оргкомітет

 

УВАГА!

На виконання наказу Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Луганської області № 02/2016 від 30.11.2016 «Про проведення обласного конкурсу-огляду електронних проектів краєзнавчого напряму «Єдина і сильна» у 2016-2017н.р.», з метою флотування національно-патріотичного світогляду, активної громадянської позиції студентської молоді, підвищення рівня знань студентства про знакові місця та видатних земляків малої батьківщини, впровадження в навчально-виховний процес елементів пошуково-дослідницького характеру, орієнтованих на вивчення історичного минулого, духовної спадщини Луганщини оголошується обласний конкурс-огляд електронних проектів краєзнавчого напряму ,,Єдина і сильна"

Більш детальну інформацію про умови конкурсу можна дізнатися з положення.

Запрошуємо студентську молодь до вивчення історії та сучасності малої Батьківщини!

 

Увага! Реквізити оплати за навчання та гуртожиток!

УВАГА!

За ініціативи циклової комісії загальнотехнічних та математичних дисциплін Лисичанського педагогічного коледжу стартував internet-конкурс учнівської і студентської творчості "Я - Луганщини гордість і надія!", метою якого є виявлення, підтримка і створення умов для розвитку здібностей обдарованої учнівської та студентської молоді, вивчення історико-культурних і сучасних надбань рідного краю, формування прагнення до успіху, звершень, потреби бути корисним сім'ї, громаді, області, державі.

Більш детальну інформацію про умови конкурсу можна дізнатися з положення.

Запрошуємо талановиту молодь до участі в конкурсі!

 

Пізнай світ – пізнай себе

Починаючи з 2012 року в Лисичанському педагогічному коледжі пропагує знання про природу Лабораторія живої природи, в якій студенти разом з викладачами проводять спостереження, дослідження та вивчення ознак пристосованості рослин і тварин до життя в різних ландшафтних зонах світу.

З метою ознайомлення студентів з представниками різних видів і родів організмів; вивчення пристосувальних властивостей організмів до різних умов існування, що викликано різницею географічного положення природних зон; аналізу адаптаційних властивостей об'єктів живої природи до важких умов існування, лабораторія живої природи гостинно запрошує студентів та викладачів коледжу на екскурсію «Пізнай світ – пізнай себе».

Екскурсії проводяться за графіком:

  • Середа – 14.00
  • П'ятниця – 14.00

Лабораторія живої природи допоможе кожному відвідувачу побачити справжню красу того, що його оточує. І по-іншому поглянути на такий дивовижний навколишній світ! Запрошуємо в світ неймовірної краси!

 

 

Головні події місяця

 

03.05.2017 Середа

Конкурс-захист курсових робіт

Регіональний турнір на базі ЛПК з  баскетболу серед дівчат

Адміннарада

 

04.05.2017 Четвер

Захист індивідуальних науково-дослідних робіт студентів, творчо-пошукових груп

Регіональний турнір на базі ЛПК з  баскетболу серед юнаків

Олімпіада з математики для студентів усіх спеціальностей.

ІПГ  Презентація проектів у рамках конкурсу «Єдина і сильна» ( І курси «Ціна пам'яті» ІІ, ІІІ курси «Світочі Луганського краю», ІV курси «Визначні пам'ятки  Луганщини».

 

05.05.2017 П'ятниця

Захист робіт у рамках навчальних дисциплін

Засідання інформаційно-аналітичного майданчика «Війна очима героїв сьогодення»

Загальноколеджний захід «На варті пам'яті та миру»

 

06.05.2017 Субота

Робочі заняття за розкладом понеділка (чисельник)

 

10.05.2017 Середа

Підбиття підсумків діяльності освітньої локації «Україна - це я»

Тиждень безпеки дорожнього руху (08-14.05)

Адміннарада (Порядок денний: Звіти роботи практичного психолога, соціального педагога, вихователя гуртожитку за рік).

 

11.05.2017 Четвер

Закриття Днів науки-2017 (Інформаційно-прикладний колаж «Рік Японії в Україні», Підбиття підсумків «Наукової весни-2017»)

 

13.05.2017 Субота

День відкритих дверей

 

15.05.2017 Понеділок

Чемпіонат ЛПК з футболу серед юнаків.

Засідання Ради СГР (Річний звіт)

Проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів коледжу.

ІПГ «Дні Європи в Україні» (за програмою заходів)

 

16.05.2017 Вівторок

Проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів коледжу

 

17.05.2017 Середа

Підбиття підсумків Обласного історико-літературного конкурсу «В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім -  Батьківщина» (загальний захід «Візерунки Луганщини» ЛНУ ім. Тараса Шевченка)

Адміннарада (Порядок денний: Звіти роботи фахівця з питань працевлаштування, керівника фізичного виховання за рік.; про результати відвідування навчальних занять студентами академічних груп. Про виконання навчальних планів).

 

18.05.2017 Четвер

Загальноколеджний захід до Дня вишиванки «Українське Прет а порте»

Фестиваль повітряних зміїв

 

22.05.2017 Понеділок

ІПГ ( І курси «Кирило та Мефодій - перші просвітники слов'ян» до Дня слов'янської писемності та культури. ІІ курси  до Дня жертв політичних репресій, ІІІ курси до Дня молодіжних і дитячих громадських організацій України).

 

23.05.2017 Вівторок

День цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

 

24.05.2017 Середа

Табірні збори «Літо-2017»

Адміннарада (Порялок денний: Про планування роботи за структурними підрозділами коледжу. Виконання рішень адміністративних нарад за півріччя. Анонс медіа-центру).

 

25.05.2017 Четвер

Табірні збори «Літо-2017»

 

26.05.2017 П'ятниця

Табірні збори «Літо-2017»

 

29.05.2017 Понеділок

Засідання комісії з питань працевлаштування.

ІПГ  Презентація проектів у рамках конкурсу «Єдина і сильна», (І курси «Кудряшівка –перлина Кремінщини», «Світочі Луганського краю», ІІ курси «Степова Еллада –Біловоддя, між  Слобожанщиною та Доншиною», «Світочі Луганського краю», «Величавий та могутній Танаїс», Паралель груп «Видавнича справа та редагування» тематична година до Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.)

Засідання НМР (Підсумки діяльності викладачів та циклових комісій за 2016-2017 н.р. за показниками рейтингу. Звіт викладачів-аспірантів про реалізацію навчального плану за 2016-2017 н.р. Про виконання рішень навчально-методичної ради коледжу в 2016-2017 н.р. Про стан ведення навчальної документації..)

 

31.05.2017 Середа

Педагогічна рада (Інформаційне середовище навчального закладу: пошуки шляхів ефективного входження до світової медіаосвіти. Результати третього етапу реалізації програми).

 

 

 

Увага!!!

В лабораторії живої природи працює флористична експозиція «В СВІТІ ЕКЗОТИЧНИХ РОСЛИН».

Екскурсії проводяться за графіком:

  • Вівторок - 13.00
  • П'ятниця - 13.00

Кількість осіб в групі 10 осіб.

Запрошуємо бажаючих!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2017