Лисичанський педагогічний коледж
 

Дошка оголошень

Увага! Реквізити оплати за навчання та гуртожиток!
 
Рейтингові списки студентів на отримання стипендії

Увага!
РЕГІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ІНТЕРНЕТ-ФОТОКОНКУРС «Сучасний вчитель»

Оголошується регіональний Інтернет-конкурс на краще авторське фото «Сучасний вчитель», який проводиться серед здобувачів освіти ЗЗСО 9-11 класів.

Матеріали на конкурс приймаються з 20.02.2019 р. по 31.03.2019 р. електронною поштою ekaterinaiv8@gmail.com

Положення

Увага!
Запрошуємо учнів 9-11 класів до участі у регіональному творчому інтернет-конкурсі «Солов'їні далі», присвяченому творчості Володимира Сосюри.

Заявки на конкурс приймаються до 01.04.2019р. за електронними адресами: sergeevairinayurievna@gmail.com або _lpk@ukr.net

Телефон для довідок: моб. 0951226101

Детально у положенні

Запрошуємо до участі у фотоконкурсі "Природа в дії"

В обласному конкурсі можуть брати участь учнівська та студентська молодь Луганської області, студентів 1-4-х курсів усіх спеціальностей та викладачів ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка»; фотографи-професіонали; фотографи-аматори.

Детально у положенні

Пізнай світ – пізнай себе

Починаючи з 2012 року в Лисичанському педагогічному коледжі пропагує знання про природу Лабораторія живої природи, в якій студенти разом з викладачами проводять спостереження, дослідження та вивчення ознак пристосованості рослин і тварин до життя в різних ландшафтних зонах світу.

З метою ознайомлення студентів з представниками різних видів і родів організмів; вивчення пристосувальних властивостей організмів до різних умов існування, що викликано різницею географічного положення природних зон; аналізу адаптаційних властивостей об'єктів живої природи до важких умов існування, лабораторія живої природи гостинно запрошує студентів та викладачів коледжу на екскурсію «Пізнай світ – пізнай себе».

Екскурсії проводяться за графіком:

  • Середа – 14.00
  • П'ятниця – 14.00

Лабораторія живої природи допоможе кожному відвідувачу побачити справжню красу того, що його оточує. І по-іншому поглянути на такий дивовижний навколишній світ! Запрошуємо в світ неймовірної краси!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018