Лисичанський педагогічний коледж
 

Дошка оголошень

Увага! Реквізити оплати за навчання та гуртожиток 2021
Рейтингові списки студентів на отримання стипендії

Увага!

Оголошується конкурс на кращу розробку освітнього буклету "Педагогіка в обличчях"

До участі у конкурсі запрошуються не менше трьох представників від кожної академічної групи студентів 3 і 4 курсу галузі Освіта/ Педагогіка.

Конкурс проводиться з 05 квітня до 26 квітня 2021 року включно.

Учасники конкурсу подають конкурсні матеріали (розробки буклетів) до лабораторії початкової освіти до 26.04.2021 р.

Положення про проведення загальноколеджного конкурсу на кращу розробку освітнього буклету «Педагогіка в обличчях"

Положення

Увага!

Оголошується регіональний Інтернет-конкурс на краще авторське фото «Сучасний вчитель», який проводиться серед здобувачів освіти ЗЗСО 9-11 класів. Матеріали на конкурс приймаються  з 08.02.2021р. до 31.03.2021р. електронною поштою (ekaterinaiv8@gmail.com).

Положення

Пізнай світ – пізнай себе

Починаючи з 2012 року в Лисичанському педагогічному коледжі пропагує знання про природу Лабораторія живої природи, в якій студенти разом з викладачами проводять спостереження, дослідження та вивчення ознак пристосованості рослин і тварин до життя в різних ландшафтних зонах світу.

З метою ознайомлення студентів з представниками різних видів і родів організмів; вивчення пристосувальних властивостей організмів до різних умов існування, що викликано різницею географічного положення природних зон; аналізу адаптаційних властивостей об'єктів живої природи до важких умов існування, лабораторія живої природи гостинно запрошує студентів та викладачів коледжу на екскурсію «Пізнай світ – пізнай себе».

Екскурсії проводяться за графіком:

  • Середа – 14.00
  • П'ятниця – 14.00

Лабораторія живої природи допоможе кожному відвідувачу побачити справжню красу того, що його оточує. І по-іншому поглянути на такий дивовижний навколишній світ! Запрошуємо в світ неймовірної краси!

 

 

Корисні посилання
Різне

© Відокремлений структурний підрозділ «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2021