Лисичанський педагогічний коледж
 

Адміністрація коледжу

Літовка Олена Петрівна

Директор ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», викладач психолого-педагогічних та філологічних дисциплін, кандидат педагогічних наук.

Після закінчення Лисичанського педагогічного коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка розпочала професійну діяльність у Лисичанському педагогічному коледжі викладачем психолого-педагогічних дисциплін.

Отримала вищу освіту у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка за двома напрямами: українська філологія та практична психологія.

У 2010 році закінчила магістратуру Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Педагогіка вищої школи».

За сумлінну працю, високий професіоналізм, якісну підготовку фахівців, вагомий внесок у розвиток національної освіти нагороджена грамотами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, а також, - грамотами Обласної Ради директорів вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Луганської області – за кращі роботи обласного Конкурсу-огляду педагогічних освітніх інновацій у формах, методах, технологіях навчання та виховання у ВНЗ І – ІІ р.а. Луганської області – Портфоліо методичних матеріалів організації виховної роботи з початкового навчання у номінаціях «Модель системи виховної роботи в сучасному навчальному закладі» та «Сучасні навчально-методичні комплекси на електронних носіях».

З 2016 року - заступник директора з виховної роботи.

У 2016 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Формування професійної позиції майбутнього вчителя в процесі фахової підготовки у педагогічному коледжі» (спеціальність 13.00.04 теорія і методика професійної освіти.

Нагороджена грамотою виконавчого комітету Лисичанської міської ради.(2018).

Має подяку голови Ради директорів І-ІІ рівня акредитації Луганської області (2020).

 

Тарарива Лідія Юріївна

Заступник директора з навчальної роботи, кандидат філологічних наук, викладач філологічних дисциплін.

Закінчила Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка з відзнакою за спеціальністю «Українська мова та література, англійська мова та зарубіжна література» (2007), магістратуру Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка з відзнакою за спеціальністю «Українська мова та література» (2007), достроково закінчила аспірантуру Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю 10.01.01 – українська література (2011), захистила кандидатську дисертацію «Міфопоетика творчості Максима Рильського» (м. Дніпроперовськ, 2011), присуджено науковий ступінь кандидата філологічних наук.

Лідія Юріївна є автором навчального посібника з української літератури «Павло Тичина. Тріумф і трагедія», який посів 2 місце у щорічному конкурсі на кращий електронний посібник або навчальну комп'ютерну програму ЛНУ імені Тараса Шевченка; співавтором електронних посібників «Speak English without difficulties» (2010), «The world of English language» (2010), електронної навчальної програми «Етнічні регіони України» (2011), автором посібника «Феномен Івана Світличного» (2011), співавтором навчального посібника «Історія української літератури ХХ століття» (Луганськ, 2011).

Нагороджена грамотою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за зайняте ІІ місце у щорічному конкурсі на кращий електронний посібник (2010), грамотою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за зайняте ІІІ місце у щорічному конкурсі на кращий електронний посібник (2011), грамотою ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» за сумлінну працю, високий професіоналізм, якісну підготовку фахівців (2011), грамотою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за результативну роботу з підготовки студента-переможця у VІІ Всеукраїнському творчому конкурсі «Борітеся – поборете» (2011), дипломом за перемогу в обласному конкурсі комп'ютерних розробок з патріотичної тематики (2012).

Призер ХІ Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Вчитель-новатор»(2015). Лауреат V Фестевалю педагогічних ідей «Ideas for Education 2015» в номінації «Гуманітарні науки» (2015). Переможець IX обласного конкурсу «Молода людина Луганщини-2016» в номінації «Молодий освітянин року»(2016). Переможець Ярмарку педагогічних ідей і технологій Міжнародного форуму освітніх технологій «Перспектива» (2016) Переможець VІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій(2016) Пройшла сертифікацію викладачів дистанційного навчання e-Tutor на базі університету економіки та права «КРОК» (2016).

2018 – нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти Луганської обласної державної адміністрації.

 

Толмачова Ірина Георгіївна

Заступник директора з соціально-гуманітарної роботи, викладач психолого-педагогічних дисциплін.

2012 р. здобула ОКР «молодший спеціаліст» у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» за спеціальністю «Початкова освіта»

У 2014 р. здобула ОКР «бакалавр» у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» за спеціальністю «Початкова освіта»

У 2014 р. розпочала професійну діяльність у Лисичанському педагогічному коледжі

У 2015 р. закінчила магістратуру в ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» за спеціальністю «Початкова освіта»

У 2016 р. вступила до аспірантури ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями), працює над кандидатською дисертацією з теми «Формування медіа-компетентності майбутніх учителів початкової школи в процесі професійної підготовки»

2018 р. – нагороджена дипломом «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» за узагальнення та популяризацію власного педагогічного досвіду»

2018 р. – має диплом тренера з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (м. Ірпінь)

2018 р. – нагороджена грамотою ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 80-ї річниці з дня заснування навчального закладу

2019 р. – має подяку Лисичанського педагогічного коледжу  за активну участь у науковій діяльності коледжу в контексті формування ключових компетентностей фахівця нової генерації

2019 р. – нагороджена грамотою Лисичанського педагогічного коледжу  за сумлінне виконання професійних обов’язків у справі фахової підготовки та виховання студентської молоді

 

Ігнатуша Алла Леонідівна

Завідувач навчально-виробничої практики, магістр початкового навчання, викладач-методист.

Після закінчення Київського державного педагогічного інституту імені О.М.Горького. розпочала педагогічну діяльність викладачем загальної педагогіки та психології у Лисичанському педагогічному училищі.

Закінчила магістратуру при Луганському державному педагогічному університеті ім. Тараса Шевченка. За плідну роботу на освітянській ланці нагороджена грамотами коледжу та ЛНПУ імені Тараса Шевченка.

У 2006 році за високий професіоналізм, сумлінна праця, педагогічна діяльність щодо підготовки майбутніх вчителів, вагомий внесок у розвиток освітньої діяльності коледжу Ігнатуша А.Л. відзначена грамотою Головного управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

У 2008 році за особистий внесок у підготовку фахівців для освіти України та з нагоди 70-річчя від дня заснування Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Нагороджена Грамотою ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка»(2016).

У 2018 році нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти».

 

Жалдакова Юлія Володимирівна

Завідувач навчально-методичного кабінету, викладач дисциплін загальної філології.

У 2016 році закінчила Харківський національний університет імені Григорія Сковороди за спеціальністю «Філологія» і здобула кваліфікацію бакалавра філології,вчителя німецької мови і зарубіжної літератури.

У 2016-2018 році здобувала освіту в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка ОКР "Магістр"за спеціальністю "Філологія. Німецька мова і література".

У 2019 р. закінчила магістратуру Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Середня освіта. Мова і література (англійська)».

 

     
 

Мурсамітова Ірина Анатоліївна

Завідувач денного відділення, викладач дисциплін музичного циклу, магістр музичної педагогіки і виховання.

Закінчила Ворошиловградський педагогічний інститут у 1983 році У Лисичанському педагогічному коледжі розпочала професійну діяльність з 1983 року За плідну роботу на освітянській ланці нагороджена грамотами коледжу, університету, Обласного управління освіти, Міністерства освіти та науки України.

У 2013 році за високий професіоналізм, сумлінну працю, педагогічну діяльність щодо підготовки майбутніх вчителів, вагомий внесок у розвиток освіти та з нагоди святкування 75-річчя Луганського педагогічного коледжу Мурсамітова І.А. відзначена грамотою Управління культури, національностей та релігії Луганської обласної державної адміністрації.

     
 

Полякова Світлана Володимирівна

Заступник директора з господарчої роботи.

Закінчила Костянтинівський індустріальний технікум. Працювала на Лисичанському Скляному заводі майстром комунального господарства.

2016, 2020 - за вагомий внесок у розвиток коледжу нагороджена грамотами коледжу.

     
 

Вірченко Світлана Павлівна

Головний бухгалтер відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка».

Закінчила Харківський інститут управління у 2010 році.

2006-2010 – заступник головного бухгалтера.

З 2010 року призначена на посаду головного бухгалтера.

Нагороджена грамотою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (2019).

Корисні посилання
Різне

© Відокремлений структурний підрозділ «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2021