Лисичанський педагогічний коледж
 

Вітальне слово директора коледжу

Вітаю Вас на сайті Лисичанського педагогічного коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Наш навчальний заклад працює на ниві освіти з 1938 року і має славетну історію й глибокі традиції, які ми постійно підтримуємо і збагачуємо.

Колектив педагогічного коледжу живе насиченим творчим життям, спрямованим на підвищення якості підготовки фахівців завдяки модернізації освітньої діяльності, застосуванню новітніх педагогічних та інформаційних технологій; залученню викладачів та студентів до активної навчально-дослідної роботи; сприянню громадському становленню та професійній самореалізації майбутніх спеціалістів – наших випускників. З 2005 року Лисичанський педагогічний коледж є учасником педагогічного експерименту за програмою Intel® "Навчання для майбутнього", що дозволило нам розширити науково-методичну базу змістовними та цікавими електронними матеріалами, багато з яких відзначені почесними грамотами та сертифікатами Дирекції освітніх програм корпорації Intel. Щороку значна кількість студентів коледжу стають переможцями численних обласних, міжрегіональних та Всеукраїнських конкурсів, що свідчить про системну, грунтовну та всебічну освіту студентів, постійну підтримку молодих вчених у їх наукових пошуках. Ми постійно розширюємо матеріальну та інформаційну базу коледжу, налагоджуємо нові зв'язки з освітніми та іншими закладами міста, області, України.

Тож запрошуємо всіх, хто бажає отримати гідну сучасну освіту європейського рівня, вступати до Лисичанського педагогічного коледжу і приєднатися до нашої молодої команди та до святої спарави – виховання майбутніх вчителів!

Корисні посилання
Різне

© Відокремлений структурний підрозділ «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2021