Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

03.12.2019

Протягом грудня студенти Лисичанського педагогічного коледжу долучилися до Міжнародної акції „16 днів проти насильства”. У цей шістнадцятиденний період входять важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі. Таким чином, майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.

2 грудня для студентів першого курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)», у кількості 14 осіб, був проведений тренінг «Ми запитуємо, ми вирішуємо, ми звітуємо…» за проектом DOCCU (Борисенко Л.Л.)

Молодь активно включилися в роботу тренінгу. Активізувала та емоційно налагодила на роботу вправа «Вітанні народів світу», а особливо сподобалось вітання африканських народів. Ключовими поняттями були стереотипи, плюралізм, різноманітність та відповідальність. Жваво висловлювали свої думки під час гри у пліт. Під час вправи «Китайські палички» дійшли до висновку, що хоч ми різні, але досягти певного результату можна тільки колективом. І на завершення, під час виконання вправи «Сонечко», студенти один одному висловили щирі побажання на майбутнє.

Борисенко Л.Л.

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019