Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

02.12.2019

2 грудня у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» в межах діяльності Служби порозуміння коледжу відбулися тематичні кола присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня та покликаний підвищити глобальну поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу, продемонструвати міжнародну солідарність у зусиллях по зниженню тягаря цієї хвороби. ВІЛ-інфекція залишається однією з основних глобальних проблем: на сьогоднішній день хвороба забрала більше 35 мільйонів людських життів. За даними Всесвітньої організації здоров'я та ЮНЕЙДС, у світі живе з ВІЛ-інфекцією близько 37 мільйонів людей. У теперішній час в Україні епідемічна ситуація з ВІЛ-інфекції залишається напруженою - продовжується поширення ВІЛ серед населення, зростає кумулятивна кількість ВІЛ-інфікованих.

Медіатори Служби порозуміння Павлов Олександр та Федотова Олена провели тематичні кола в групах 2АПО та 1БПО. Всього в заходах взяли участь 35 студентів коледжу.

Студентам пропонувалося дати відповіді на питання щодо шляхів зараження та профілактики СНІДу, формування толерантного ставлення до людей хворих на ВІЛ, напрямки діяльності суспільства з цієї проблеми тощо. Також учасникам тренінгу було акцентовано увагу на ко-інфекціях СНІДу, таких як - туберкульоз, вірусний гепатит С, герпесвірусних інфекціях та особливостях ВІЛ-інфекції.

Пивоварова Г.С.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019