Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

25.11.2019

25 листопада 2019 року на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» відбувся конкурс декламування віршів іншомовних поетів «Я серце віддам Батьківщині». Ця подія традиційно збирає в стінах Центру мов талановиту студентську молодь Лисичанського педагогічного коледжу, яка небайдужа до вивчення іноземних мов та світової літературної спадщини.

Беручи участь у даному заході, студенти мали змогу поринути у дивовижний світ поезії, продемонструвати власні навички сценічного втілення ліричних творів та власний рівень володіння іноземними мовами. Вірші, які лунали в аудиторії, були презентовані мовами оригіналів: англійською, французькою, німецькою, білоруською і навіть норвезькою мовами. Яскравий мультимедійний супровід доповнив виступи конкурсантів.

До участі у конкурсі залучились студенти 1-4 курсів спеціальності «Початкова освіта». Читці презентували твори великих майстрів пера та слова: В. Шекспіра, Дж. Байрона, У. Хейли, Р. Фроста, Г. Лонгфелло, Е. Дікінсон, намагаючись втілити у життя авторський задум та схвилювати серця слухачів.

Яскравим завершенням конкурсу стало висвітлення результатів. Журі визначилось з переможцями:

І місце – Панкова Лілія (4-АПО), Рибалко Кирилл (1-АПО)

ІІ місце – Дмитрієнко Лілія (2-АПО), Соловйова Анастасія (1-АПО)

ІІІ місце – Попова Світлана (3-БПО), Смирнова Діана (3-АПО)

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги!

Бахмет М. Ю.

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019