Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

16.10.2019

16 жовтня 2019 р. відбувся Перший обласний презентаційний форум «Живи і працюй в Україні» у Сєвєродонецьку в Льодовому палаці спорту. Організатори заходу протягом дня мали можливість поінформувати молодь про стан та тенденції ринку праці, представити актуальні професії та спеціальності, розглянути шляхи реалізації творчого потенціалу молодого покоління. Учасниками форуму стали представники 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 18 закладів вищої освіти, більше ніж 1000 здобувачів освіти старших класів закладів загальної середньої освіти з різних міст та районів нашої області, 43 підприємства області – замовники робітничих кадрів, громадські організації, що опікуються питаннями розвитку освіти. Організаторами форуму виступили Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі, Японії, підтримки й участі Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Луганського обласного центру зайнятості, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області.

Сертифікат учасника форуму «Живи і працюй в Україні»

У роботі форуму взяв участь і наш коледж, представивши на виставково-презентаційних локаціях досягнення педагогічного колективу, майстер-класи, а також було розповсюджено профорієнтаційні матеріали.

Так, під час майстер-класів «Активності нової української школи», «Сучасні технології у роботі з дітьми дошкільного віку», «Майстерня творчості», які проводили викладачі Ляшенко К. І., Цвік О. С., Аль-Хамадані Н. Д., Сергієнко Н. В. разом зі студентами, було продемонстровано цікаві сучасні форми, методи, прийоми роботи Нової української школи, зокрема з дітьми з особливими освітніми потребами.

Досягнення викладачів і студентів спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» – це поєднання знань та практичних умінь досвідчених викладачів і енергії молодих викладачів, що дає змогу ефективно працювати сьогодні і з оптимізмом дивитися в майбутнє. У скарбниці коледжу маємо 12 майстрів спорту з різних видів, 11 кандидатів у майстри спорту, 40 спортсменів-розрядників. В скарбниці коледжу маємо 12 майстрів спорту з різних видів, 11 кандидатів у майстри спорту, 40 спортсменів-розрядників тощо.

Виставкою робіт декоративно-прикладного мистецтва та художньої обробки деревини на форумі було представлено спеціальність «Середня освіта (Трудове навчання і технології)». Увазі присутніх презентовано проекти із застосуванням різних технік і технологій: вишивка картин бісером, в’язані іграшки, прикраси з бісеру в українському стилі, поробки в техніці орігамі та канзаши. Особливе місце займали творчі роботи за технологією сегментного точіння (керівник Осіпов І.В.).

Вагомий плюс проведення таких заходів є можливість зібрати в одному місці представників закладів освіти, роботодавців, учнівську молодь, людей, які шукають роботу та допомогти усім бажаючим отримати актуальну та корисну інформацію щодо професійного визначення, майбутнього працевлаштування та успішної самореалізації. Презентаційний форум «Живи і працюй в Україні» – відгук на сучасну економічну та соціальну ситуацію у суспільстві, адже профорієнтація займає важливе місце у взаємодії закладів освіти та служби зайнятості, бо пов’язує систему освіти з економічною системою, потреби молоді з потребами ринку праці у кадрах, сьогодення молоді з її майбутнім.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019