Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.09.2019

Іван Котляревський... Ім'я це викликає у кожного з нас цілу низку асоціацій: і безсмертний парубок Еней, і невмируща Наталка – героїня п'єси, що стала праматір'ю нового українського театру, і рядки «Будеш, батьку, панувати...» Т. Шевченка, який перший передбачив світову славу Котляревського.

До 250-річчя від дня народження засновника української літератури І.П. Котляревського, у читальній залі медіа-центру відбувся флешбук «Іван Котляревський – творець українського класицизму та нової української літератури».

На заході були присутні студенти Лисичанського педагогічного коледжу. До уваги присутніх бібліотекарем Рєдкокашею Ю.О. були представлені маловідомі факти з життя та творчості письменника, про його нерозділене кохання. Студенти дізналися про невідомі факти з особистого життя цієї видатної людини, про його насичений творчий шлях, соціальну позицію та ще багато цікавої інформації. Розповідь підсилювали відео-фрагменти з художнього фільму «Наталка Полтавка» та документального фільму з увіковічення пам’яті І.Котляревського. Бібліотекар зазначила, що і в XXІ ст. І.Котляревський залишається із своїм народом. Його книги перевидають в друкарнях, його п’єси ставлять в театрах. На заході була представлена книжкова виставка присвячена видатному українському письменнику Івану Котляревському.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019