Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

02.09.2019

День знань – особливе свято, яке вирізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Урочисто звучить музика, звідусіль лунають теплі вітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника у новому 2019-2020 навчальному році.

2 вересня 2019 року захоплююча атмосфера переповненої актової зали Лисичанського педагогічного коледжу була насичена емоційністю, радістю, бадьорістю та впевненістю в мирне майбутнє України.

З теплими привітаннями до всіх присутніх звернулася Заслужений працівник освіти України, директорка Лисичанського педагогічного коледжу Мінєнко Г.М., яка побажала молоді натхнення на нові звершення і високих успіхів у професійному зростанні.

У День знань, який цьогоріч співпав із Днем міста, викладачі, студенти, батьки із захопленням споглядали 80-річну історію Флагмана освіти України, одного з найкращих навчальних закладів Луганщини; занурилися в документальні кадри звільнення м. Лисичанськ від фашистських загарбників та полинули в прекрасні сторінки українського слова, традицій і пісні.

У студентському й викладацькому колективах панувала дружня атмосфера єднання – більше чотирьохсот осіб розпочали новий навчальний рік із наснагою на здобуття знань і перемог.

По завершенню урочистої частини студентам нового набору курсу адміністрацією коледжу було надано інформацію щодо основних положень діяльності закладу освіти і запрошено до дружньої коледжної родини.

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019