Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

06.07.2019

На два тижні студенти групи 2-АФ спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» поринули у світ фізичної підготовки та спортивного вдосконалення (24.06 – 05.07.19).

За період навчальної практики студенти оволодівали фаховими уміннями та навичками для майбутньої професійної діяльності, організації і проведення фізкультурно-оздоровчої роботи.  Відбувалася підготовка до самостійного і творчого виконання основних професійно-педагогічних функцій майбутнього вчителя фізичної культури; формування професійних і психологічних якостей особистості майбутнього спеціаліста з фізичного виховання відповідно до сучасних вимог щодо працівників сфери педагогічної діяльності; формування інтересу у студентів до обраної професії.

Насолоджувалися виконанням різних видів діяльності у поєднанні з відпочинком та оздоровленням: спортивні та рухливі ігри, квести, кросова підготовка, купання у водоймі та загартування сонцем, тренінгові вправи, суддівство. Навчальні збори не обійшлися без приготування смачної каші, печеної картоплі, смаженого сала тощо.

Важливою складовою перебування на табірному зборі було формування у студентів самостійності та колективної згуртованості, гартування сили духу, виховання патріотизму і любові до України.
Підготувала Крошка С.А.

 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019