Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

30.05.2019

30 травня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та наставників ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (започаткований Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928) проводиться щороку в Україні, Канаді, Молдові, Італії, Іспанії, Індії, Бельгії, Ірані, Словаччині, Білорусії, Польщі, Йорданії, Туреччині та інших країнах з метою підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, покращення рівня мовної освіти в Україні, вшанування творчості Тараса Шевченка, використання та трансформація його ідей на сьогодення.

2019 року кількість учасників фінального етапу – 771. Стипендії Президента України призначаються 39 учасникам з числа переможців.

Студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика» ОКР «молодший спеціаліст» Ганага Анна (керівник – викладач української філології, к. п. н. Сергієнко Л. В.) стала переможцем фінального етапу й отримала диплом МОН України І ступеня, а також їй призначено стипендію Президента України.

Переможців мовно-літературних змагань серед учнівської та студентської молоді привітав і вручив дипломи та цінні подарунки заступник Міністра освіти і науки України Вадим Карандій, який зазначив:

«Це свято творите Ви – молодь. Ви несете силу Кобзаревого слова. Бажаю нам всім бути в мирі, і, щоб Ви цей мир творили. Щиро вітаю з перемогою»; Дмитро Дроздовський, голова журі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у своїй промові зазначив: «Конкурс Тараса Шевченка орієнтований на сучасне прочитання понадчасової Шевченкової творчості. Тарас Шевченко – не спадок минулого. Його творчість визначає етичні принципи гідного життя у дні теперішньому. Нам потрібне усвідомлення національної ідентичності. І в кожному індивідуальному прочитанні відбувається усвідомлення Шевченкової творчості для сьогодення. Нехай відбувається «квантове» переосмислення Шевченка у ХХІ столітті, коли важливо усвідомити цінність літератури для формування цінностей у житті».

 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019