Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

29.05.2019

Цього року ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка», як і всі підприємства і організації нашої держави долучився до ініціативи Міжнародної організації праці щодо проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Завершальним етапом запланованих заходів присвячених 100-річчю Всесвітнього дня охорони праці стало проведення спортивних змагань за участю студентів перших, других, третіх курсів та викладачів коледжу (387 осіб). Викладачем фізичного виховання Цвік О.С. для всіх учасників заходу була проведена виробнича гімнастика (комплекс спеціальних вправ), яка застосовується у режимі робочого дня для підвищення загальної і професійної працездатності, а також з метою профілактики та відновлення.

Наступним етапом змагань студентам був запропонований квест з питань охорони праці, кінцевим результатом якого стало збирання логотипу Всесвітнього дня охорони праці, а також проведені естафета та індивідуальні змагання з підняття гирі. Студенти показали гарні результати, уміння працювати в команді, знання правил техніки безпеки, виробничої санітарії. Протягом травня студенти коледжу взяли участь у конкурсі інформаційних бюлетенів, буклетів, відеороликів на тему «Безпечне та здорове майбутнє праці», за результатами якого кращими стали студенти групи 1-БПО (куратор Ляшенко К.І.), 4-ВС (куратор Севастьянова О.А.), 1-АД (куратор Сидоренко Н.М.).

Основною метою заходів є підвищення зацікавленості всіх учасників освітнього процесу в забезпеченні та підтримці здорових і безпечних умов праці, тому з працівниками коледжу та здобувачами освіти був проведений інформаційний тренінг щодо ознайомлення з виробничими ризиками та їх впливом на безпеку праці.

Кожен повинен розуміти, що питання охорони праці є звичною та невід’ємною складовою нашого життя.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019