Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.05.2019

Всесвітній день мігруючих птахів

Щороку з метою підвищення обізнаності з питань, що стосуються проблеми забруднення навколишнього середовища, міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів.

10 травня 2019 року студенти коледжу (209 осіб) долучились до розв’язання питань щодо охорони перелітних птахів. Проведення заходів з нагоди захисту пернатих друзів започатковано з 2018 року, що пов’язано з екологічною катастрофою світу – забруднення пластиком. До уваги коледжан було представлено інформаційний дайджест «Захист птахів: вирішення питань забруднення пластиком», в ході якого студенти усвідомили, що міграція птахів являє собою небезпечну подорож і включає в себе широкий спектр загроз, часто викликаної діяльністю людини (засмічення водойм пластиком, поліетиленом). Саме Всесвітній день мігруючих птахів, який у 2019 році відзначається 11 травня має глобальне охоплення і є ефективним інструментом, щоб допомогти підвищити рівень глобальної обізнаності про загрози, з якими стикаються перелітні птахи, їх екологічне значення і необхідність міжнародного співробітництва в цілях збереження пернатих друзів.

В рамках інформаційної години студенти мали змогу дати відповіді на актуальні питання XXI століття, зокрема, «З якою небезпекою стикаються мігруючі птахи?», «Як пластик впливає на птахів?», «Що можна зробити, щоб врятувати птахів від пластикового сміття?». Встановлено, що Всесвітній день мігруючих птахів відзначається в 135 країнах світу: організовуються благодійні концерти; учасники переглядають тематичні фільми (Німеччина), спостерігають за птахами (Іран), створюють Національні музеї природної історії «Довга ніч музеїв» (Болівія).

По завершенні інформаційної години, студенти ознайомились з мігруючими птахами України, фото яких висвітлено на фото-виставці. Територія України багата на водойми, а це означає, що пернаті друзі раді зустрічі з нами – людьми, але не з пластиком та іншим непотребом, який засмічує водні артерії держави. Тож, давайте захищати птахів від загибелі. Їх життя в наших руках.

Мігруючі птахи України

Офіційний сайт захисту мігруючих птахів

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019