Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

08.05.2019

Осередком роботи чергового засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з проблеми «Європейські тенденції відзначення Дня пам’яті і примирення в системі соціально-гуманітарної роботи» було визначено Лисичанський педагогічний коледж як навчальний заклад, активно пропагуючий фундаментальні засади національно-патріотичного виховання й становлення громадянських компетентностей сучасної молоді.

Гостинно розпочато засідання Ради директором коледжу Г.Мінєнко, яка представила учасникам засідання історію навчального закладу, його здобутки та перспективи на шляху надання якісних освітніх послуг.

Директорам закладів вищої освіти представлено на огляд досвід роботи соціо-культурного осередку кабінету-панорами історії України, акцентуючи увагу на його компетентнісному потенціалі у роботі із студентською молоддю. Чурілова В.Є., викладач суспільних дисциплін продемонструвала можливості реалізації створених педагогічних умов – використання потенціалу інформаційного середовища кабінету-панорами історії України його вебплатформи.

В фокусі проблематики засідання презентувалися студентські творчі та пошуково-дослідні проекти, починання за технологією сторітеллінг «Руйнуймо міфи», краєзнавчий довгостроковий проект «Пам'ять моєї родини», які розміщені на сайті кабінету-панорами.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Об’єднаних націй, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів та злочинів проти людяності проведено історико-інформаційний екскурс ,,Пам'ять і примирення – шлях до єдності”. Учасники заходу мали змогу згадати про жахливі сторінки світової війни, окупації території України двома тоталітарниими режимами. Долі українців у Лавах Об’єднаних націй, які боролися із нацизмом в Європі представлені загалу теленовелами. Вражаючою нотою заходу було виконання студентами композиції «Зродились ми великої години».

Яскравим завершенням дійства на сцені став патріотичний заклик родин викладачів коледжу щодо віри в щасливе майбуття України.

Фінальним же акордом відзначення Дня пам’яті та примирення у дусі європейської традиції було залучення учасників засідання Ради директорів та всіх учасників навчально-освітнього процесу до флешмобу ,,Маки пам’яті як символ примирення”.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019