Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.04.2019

26 квітня 2019 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» була проведена інформаційно-просвітницька година «Гірке зітхання Прип'яті», яка присвячена відзначенню 33-й річниці Чорнобильської катастрофи.

Цікавим моментом просвітницької години стала інформація про те, що у Чорнобилі функціонує загально-зоологічний заказник, а наразі планується створення Чорнобильського біосферного заповідника. Доречно було згадати прізвища спеціалістів та учасників ЧАЕС, які зараз проживають у Луганській області: Войтенко Н. Ф. - учасник ЧАЕС ІІ категорії, мешкає у селі Нижнє Луганської області; Дерюгін Л. А. - учасник ЧАЕС ІІІ категорії, мешкає у селі Нижнє Луганської області, отримав подяку за виконання завдання найвищої складності; презентовано уривок матеріалу зі спогадів представників громадської організації «Ветерани Чорнобиля» міста Лисичанська Медвєдєва О. Д. «Я перебував на службі по охороні НПЗ, коли надійшов наказ про направлення в зону відчуження. На збори дали три дні, обов'язок свій виконали гідно, працювали по 2,5-3 хвилини»; Потьоміна М.О. «Життя триває, а пам'ять все одно зберігає спогади про дні, проведених у зоні відчуження...».

Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов'язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам'яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров'ям, життям. Ми віддаємо шану нашим землякам з Донбасу, які власноруч відчули наслідки трагічних подій. Сьогодні ми їх називаємо Героями, адже вони зуміли захистити наше життя від неконтрольованого атому.

 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019