Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

30.01.2018

Настановча конференція з педагогічної практики «Пробні уроки»

Для студентів 3-х курсів усіх спеціальностей галузі знань «Освіта» розпочинається новий вид практики «Пробні уроки в школі». Метою даного виду практики є формування педагогічних компетентностей, які необхідні майбутньому вчителю при організації освітнього процесу зі здобувачами освіти; вчити аналізувати освітній процес через призму громадянських компетентностей (пізнавальний, діяльнісний, компетентнісний підходи).

29 та 30 січня 2019 року відбулись настановчі конференції з даного виду практичного навчання. Майбутні фахівці були ознайомлені з завданнями практики (забезпечення практичного пізнання студентом закономірностей професійної діяльності та оволодіння способами організації освітнього процесу; вміння вирішувати конкретні методичні завдання відповідно до завдань освіти; виховання у студентів потреби систематично поповнювати базу своїх знань, умінь і навичок та творчо застосовувати їх на практиці) та обов'язками (підготовка та проведення уроків відповідно розкладу; відвідування всіх уроків підгрупи; систематичне ведення документації; дисципліноване, відповідальне, творче ставлення до виконання завдань практики).

В ході конференції було представлено зразки кращих конспектів уроків та приклади оформлення мультимедійних презентацій.

По завершенню конференції методисти озвучили додаткову інформацію про графіки консультацій з практики, а старости познайомили студентів груп з розкладом пробних уроків. З 5 лютого 2019 року студенти 3-х курсів розпочнуть свої перші кроки на місці вчителя.

Тож побажаємо їм творчості, натхнення та успіхів на ниві освіти!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018