Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

14.01.2019

Старий Новий рік, Щедра Кутя – завершальна круговерть традицій українців у плеяді обрядових свят і звичаїв зими. Саме цього дня директор коледжу Г.М. Мінєнко об'єднала педагогічний і студентський колективи навчального закладу в єдину активну і дружню команду, долучивши всіх до неперевершених зимових розваг.

Бадьорий настрій, оптимізм, спортивна звитяга, прагнення до перемоги, натхнення, вибух справжніх позитивних емоцій охопив усю спільноту під час естафет на лижах, санчатах; командних змагань.

Знаковим і непідробним був дух єднання, який панував під час свята, адже студенти з викладачами об'єднувались у спільні команди й веселились, не відчуваючи різниці у віці чи статусі.

Естафети завершились катаннями з гірки на лижах, санях та льодянці, а ще – смачною польовою кашею від профспілкового комітету коледжу, яка надала нових сил та енергії після активних веселощів.

Скільки б не минало років, одне не минає точно – відчуття гордості за те, що ти є частиною такого прекрасного колективу, де кожен не боїться бути собою, де перший керівник – це людина, яка не тільки йде попереду з новими ідеями, притаманними сучасності, а завжди знаходиться поряд зі своїми колегами й вихованцями, дає не лише поштовх до нових звершень, а й візьме за руку і побіжить вигравати естафету разом зі своїми студентами. Саме це єднання дає впевненість у завтрашньому дні, відчуття потрібності оточуючим.

Вступаючи у Новий рік, хай вам щастить мати такі ж впевненість і відчуття, бути корисними і потрібними; бути єдиними духом, розумом і серцем, і ви обов'язково станете щасливими!

З Новим роком, з новим щастям, дорогі друзі!

О. Літовка

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018