Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.12.2018

З метою підвищення професійної спрямованості студентів, зацікавленості майбутньою професією, розвитку креативних здібностей протягом грудня тривав традиційний конкурс «Кращий студент-практикант» серед студентів 4 курсу галузі «Освіта». На огляд конкурсній комісії було надано методичні портфоліо практикантів, які вони напрацювали при виконанні завдань різних видів практичної підготовки та в процесі вивчення методик навчання.

Конкурсна комісія у складі викладачів-методистів Ляшенко К.І., Ігнатуші А.Л., Сергієнко Л.В., Шуліки Л.В. та Толмачової І.Г. відмітила, що визначною відмінністю конкурсу в 2018 році став принцип поєднання сучасних теоретичних знань та практичних підходів до їх реалізації в сучасній новій школі.

На розгляд членів комісії предстали методично вивершені, яскраві, різнопланові, креативні педагогічні Smart – box. У їх складі можна було побачити математичні кейси, Lapbook з математики та української мови, дизайни освітнього середовища (рутини, ранкові кола, ранкові зустрічі, стіна слів), планшети з каліграфії, стратегії «Щоденні -5» та «Щоденні –3», хмари слів та цифр, зразки яскравої наочності для організації та проведення різних уроків, позанавчальних заходів та ін. Найбільш вмотивованими студентами-практикантами виявились студенти Баркалова Т.,Фесенко І., Лямзіна Л., Лондарь Х., Горбенко С., Шубіна Н., Бочко А., Труфанова М., Діденко Д., Бикова А., Блєдна О. (гр. 4-А спеціальності «Початкова освіта»), Силкіна А. (гр. 4-Б спеціальності «Початкова освіта»), Семенюк Ю., Тарасова А. (гр. 4-А спеціальності «Дошкільна освіта»). Педагогічні Smart – box також містили електронні порт фоліо, в яких представлені презентації, розробки уроків з усіх навчальних дисциплін, позакласних заходів, фізхвилинки, відеоматеріали тощо.

Серед представлених напрацювань члени журі виділили самі найкращі, які відрізняються повнотою матеріалів, різноманіттям засобів організації освітнього процесу, структуруванням матеріалів, сучасним підходом до добору унаочнення у роботі вчителя та вихователя.

Переможцями конкурсу стали:

Горбенко С. – І місце,

Лондарь Х. та Баркалова Т. - ІІ місце

Бикова А. – ІІІ місце.

Вітаємо переможців!!! Бажаємо подальших творчих звершень на їх педагогічній ниві!

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018