Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

13.12.2018

Проведення коледжного етапу
Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта»

13 грудня 2018 року в коледжі була проведена олімпіада для студентів спеціальності «Технологічна освіта» з фахових дисциплін, мета якої - виявити ерудованих студентів з питань змісту та завдань технологічної освіти в середній школі, розвивати здатність творчо застосовувати знання в галузі техніки в нестандартних ситуаціях.

Олімпіада проводилась за двома турами. І тур – «Теоретичний» передбачав роботу студентів з тестовими завданнями з дисциплін «Нарисна геометрія», «Технічне креслення», «Методика навчання технологій», «Технічна творчість учнів», «Основи охорони праці» та виконання завдань практичного характеру: визначали мету, тип уроку, дидактичні принципи, аналізували технологічний об'єкт за критеріями.

В ІІ «Практичному» турі студенти займались проектно-технологічною діяльністю – за наявності запропонованих заготовок з різних матеріалів учасники олімпіади мали обрати тему проекту: шкатулка, органайзер, підставка під ґаджет, контурна іграшка тощо (для хлопців) та вишита серветка, прихватка, м'яка іграшка тощо (для дівчат). В процесі проектування учасники олімпіади дотримуючись всіх його етапів, складали технологічні картки, виконували опис проекту, проводили міні-маркетингові дослідження та безпосередньо виготовляли спроектований виріб.

Студенти спеціальності «Технологічна освіта» продемонстрували вміння відповідати точно і лаконічно на питання з основних фахових методик, виявили високий рівень сформованості трудових дій та вміння вирішувати техніко-технологічні завдання.

Перше місце серед юнаків посів Артьомов Михайло, а переможницею олімпіади серед дівчат стала Кальницька Альона. Вони продемонстрували знання змісту, ідей й принципів побудови державного стандарту освітньої галузі «Технологія», сучасних систем, за якими побудована шкільна програма з трудового навчання, високий рівень сформованості трудових вмінь. А спроектовані ними вироби відповідають сучасним технікам в галузі декоративно-прикладного мистецтва та технічної творчості, мають високу якість оформлення виробів та естетичний вигляд.

У цілому олімпіада довела, що технологічна освіта формує технічно та технологічно освічену особистість, підготовлену до життя й активної діяльності в умовах сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства.

Демченко П.Є.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018