Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.12.2018

10 грудня 2018 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» в межах Всеукраїнського Тижня права відбулася серія інформаційно-просвітницьких годин з правової тематики. Їх основною метою було залучення студентів коледжу до вивчення права, відзначення Міжнародного дня прав людини, популяризація правових знань, формування високої правової культури. До підготовки та проведення заходів були залучені студенти групи 3БПО в межах практики «Спеціалізація».

З метою сприяння поширенню правової культури та освіченості в питаннях сучасного правового поля студенти групи 3БПО провели Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини на паралелі 1-х курсів (керівник – Пивоварова Г.С.) та ІПГ «Історія прав людини» (керівник – Бахмет М.Ю.) на паралелі 2 курсів. Закцентовано увагу учасників зустрічі на історичних аспектах розвитку прав людини та на сучасному розумінні світового та європейського правового простору.

Для студентів 3-4 курсів були проведені інформаційно-просвітницькі години «Зупинимо дискримінацію разом» (керівник – Шевирьова Г.Г.) та «STOP булінг» (керівник – Хомич О.М.). Студенти ознайомилися з поняттям булінгу та дискримінації, їх видами та проявами, розвивали навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування; аналізували значення Конституції України і Загальної Декларації ООН "Про права людини". Загальна кількість студентів, що взяли участь у виховних заходах перевищила 300 осіб.

Пивоварова Г.С.

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018