Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

06.12.2018

6 грудня вся українська спільнота відзначає День Збройних сил України, свято тих, хто сьогодні є гарантом забезпечення суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості нашої держави. Цей день став насиченим на яскраві події.

Профспілкова організація викладачів та співробітників Лисичанського педагогічного коледжу, на чолі з директором Мінєнко Г.М. в теплій та доброзичливій атмосфері вітали мужніх, відважних та сильних чоловіків, які тримають оборону словом та міцними знаннями своїх вихованців.

Представники навчального закладу Мінєнко Г.М., Літовка О.П., Крошка С.А., Цвік О.С., Глотова Л. привітали захисників України з батальйону «Тернопіль», підготувавши для них не лише щирі слова, вітамінні зимові презенти у форматі фруктових кошиків, а й неординарний виступ чотирилапих друзів – собак Фікі та Сема, які продемонстрували творчі, математичні, хореографічні здібності і підняли настрій військовим на увесь майбутній рік.

Під час зустрічі панувала щира, тепла атмосфера єднання, взаєморозуміння, поваги і одноголосного прагнення до настання миру.

На завершення навчального дня освітянська спільнота коледжу приєдналася до корпоративної традиції – «Лицарського турніру». Студенти продемонстрували знання з навчального предмету «Захист Вітчизни», практичні вміння, кмітливість, силові та фізичні якості у конкурсах: естафета, підтягування, згинання розгинання рук в упорі лежачи, «лава на лаву», перетягування канату.

Маємо такий результат:

І місце – команда 3 курсу спеціальності «Середня освіта (фізична культура)»

ІІ місце – команда 2 курсу спеціальності «Середня освіта (фізична культура)»

ІІІ місце – команда 1 курсу спеціальності «Середня освіта (фізична культура)»

ІІІ місце – команда 4 курсу спеціальності «Фізичне виховання».

Студентки спеціальності «Дошкільна освіта» (1-АД) подарували майбутнім захисникам український танок.

Усіх вітаємо зі святом, бажаємо здоров'я, шани та любові до традицій українського народу!

Підготували Літовка О.П., Крошка С.А.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018