Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

05.12.2018

У рамках проекту МОН, ЮНІСЕФ та НаУКМА/ГО «Слова допомагають» впровадили в дію черговий проект щодо навчання життєвим навичкам у новій інтерпретації: «Забезпечення захищеного навчального середовища для дітей та підлітків біля контактної лінії в Східній Україні», який буде тривати з листопада 2018 – квітень 2019. Тренери проекту, зокрема Крошка С.А., 28-29 листопада провели тренінг з вчителями, класними керівниками, педагогами-організаторами, заступниками директорів з Попаснянського району (22 особи).

Проведення тренінгів зумовлені великими потребами учнівської молоді, викладачів та батьків, визначені в базовій оцінці для життєвих навичок та психосоціальної підтримки.

Мета: підготовка педагогів основної і старшої школи, заступників директорів, представників громадських організацій з методики викладання тренінгу.

Завдання: 1. Ознайомити учасників з концепцією, змістом навчання на основі життєвих навичок 2. Надати всім учасникам можливість провести в ролі тренера окремі тренінги. 3. Відпрацювати навчання життєвим навичкам учнів середньої та старшої школи на тренінгах для за темами «Стрес та психологічна рівновага», «Стосунки та здоров'я», «Емоційна саморегуляція», «Як досягнути мети», «Запобігання конфліктам та їх розв'язання», «Стоп булінг».

В ході реалізації проекту будуть проводитися супервізії з учасниками, які реалізовуватимуть проект на місцях та визначатимуть сильні та слабкі сторони.

Сподіваємося на плідну співпрацю та позитивні результати протягом реалізації проекту.

Підготувала Крошка С.А.

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018