Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

04.12.2018

Студентські ініціативи Лисичанського педагогічного коледжу розширюють горизонти діяльності на теренах України.

В період з 27-29 листопада активісти Центру молодіжних ініціатив коледжу, Целухіна Альона, Федотова Олена та Артьомов Михайло, взяли участь у тренінгу ,,Чого хоче молодь", організованому Всеукраїнською громадською організацією ,,Театр для діалогу".

Метою тренінгу було виявлення проблем і нагальних потреб сучасної молоді, шляхів їх вирішення. Найболючішими питаннями виявилися факти пасивності сучасної молоді; низької мотивації до навчання, праці й заняттями хобі поряд з високою активністю в соціальних мережах.

Вирішення різноманітних життєвих ситуацій із окресленого кола питань відбувалось шляхом застосування квазіпрофесійного методу – розігрування різних проблемних ситуацій і пошуку способів їх розв'язання в форматі ,,живого діалогу".

Учасники тренінгу планують поділитись отриманим досвідом зі студентською молоддю коледжу в процесі роботи інформаційно-аналітичного майданчика коледжного молодіжного медіацентру.

Сподіваємось, що громадянська активність майбутніх фахівців стане пріоритетним напрямом на шляху до їх компетентнісного й професійного зростання!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018