Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.11.2018

«Україна пам'ятає! Світ визнає!»

26 листопада з метою гідного вшанування загиблих від геноциду українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, відповідно Указу Президента України «Про заходи у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів» та листа Міністерства освіти і науки України у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» відбувся захід «Людської пам'яті мости…», присвячений 85 роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Під час заходу були подані факти про Голодомор в Україні 1932-1933 років; доведено, що основною метою радянської влади було знищення паростків вільнодумства, конфедеративності, національної незалежності України, що призвело до винищення близько 7 мільйонів українців.

У літературно-музичній композиції підкреслено жахливі наслідки геноциду і етноциду для сучасної України, а також наслідки замовчування тих подій та непокарання винних, які спричинили наступні катастрофи у ХХ ст.

Хвилиною мовчання та запаленими свічками вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років студенти коледжу. Всі учасники заходу одягли чорні стрічки, як знак вшанування пам'яті жертв Голодоморів.

Юнаки та дівчата усвідомили, що голодомор треба пам'ятати не тільки у цей день, пам'ять про страшну трагедію слід берегти завжди. Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей: і тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після. Вона завжди буде зближати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією…

Пивоварова Г.С.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018