Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

08.11.2018

8 листопада 2018 року викладачі коледжу Крошка С.А., Сергієнко Н.В. взяли участь у ІV Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології «Педагог в інклюзивному просторі: траекторія фахової самоактуалізації» (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»).

З вітальним словом до гостей та учасників Конгресу звернулася Голова Ради фонду Порошенка – Марина Порошенко, яка наголосила на важливості проведення подібних заходів, що об'єднують науковців та практиків навколо вирішення актуальних питань у сфері формування інклюзивного освітнього простору.

Також виступили: Василь Кремень, президент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України; Андрій Шевцов, директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України.

Мета Конгресу: обговорення стратегічних питань реформування освіти дітей з особливими потребами, окреслення нових нормотворчих орієнтирів, презентація інноваційних освітніх технологій роботи з особливими дітьми в закладах освіти.

Конгрес об'єднав близько 600 фахівців освітянської спільноти, які мали змогу виступити з доповідями, взяти участь у дискусіях, висловити актуальні думки з приводу інклюзії в Новій українській школі; відвідати різноманітні майстер-класи, ворк-шопи та тренінги, котрі проводили провідні фахівці, які володіють новітніми технологіями корекційно-розвиткової роботи.

Викладачі коледжу активно долучилися до участі у цікавих та корисних заходах, виокремили для подальшої професійної діяльності інклюзивні роздинки, якими залюбки будуть ділитися з викладачами та студентами навчального закладу.

Підготувала Крошка С.А.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018