Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

29.10.2018

На шляху до активної громадянськості

29 жовтня 2018 р. у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся другий тренінг із серії «Про права, обов'язки та демократію» для активної та ініціативної групи студентів коледжу. Викладачі-тренери Хомич Олена Миколаївна та Пивоварова Ганна Сергіївна вирішили на практиці навчити студентів бути насправді активними громадянами свого міста та своєї країни.

Перший – пробний тренінг з елементами знайомства, встановленнями правил групи, та розглядом життєвих ситуацій з метою протидії будь-якої дискримінації в соціумі та поглиблення знань з психологічної та правової складової освіти – відбувся ще тиждень тому. Висока добровільна явка студентів показала, що є в коледжі насправді свідома та активна молодь, що переймається проблемами сучасного суспільства та зацікавлена у власному рості та розвитку.

А ось другий тренінг вже пройшов в атмосфері заглиблення та активізації всіх студентів у проблематику запропоновану тренерами. Виявилося, що питання «Прав-обов'язків-моралі» дуже близьке для студентства. Вони проявили високу активність у вирішенні ситуацій, обговоренні теоретичних питань та плануванні подальшої діяльності.

Наступного разу робота буде в тематиці навчання та пропагування «Ненасильницької комунікації». Запрошені всі свідомі студенти та викладачі коледжу!

Хомич О.М.

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018