Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

14.10.2018

Низький уклін захисникам України!

За доброю традицією, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, представники Лисичанського й Брянківського коледжів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка здійснили виїзну акцію до службовців батальйону «Тернопіль», які самовіддано боронять кордони Лисичанська й оберігають наш мир і спокій.

Теплі слова вдячності бійцям висловлювали директори коледжів – Заслужений працівник освіти України, Мінєнко Г.М. та Заслужений працівник культури України, Сапіжак М.С., дякуючи за мужність і терпіння у високій справі служіння Батьківщині.

Слова Гімну України, зворушливо виконаного студенткою Лисичанського педагогічного коледжу, лауреатом всеукраїнських пісенних конкурсів, Глотовою Л., торкнулись струн душі кожного присутнього і всі з гордістю підхопили славетне «Ще не вмерла…».

На честь Дня захисника України представники освітніх закладів подарували тернополянам солодощі й побажали якнайшвидшого настання миру і єдності.

Бійці не приховували своєї щирої радості і вдячності за те, що тут, на Сході України, цінують їхній поклик – боронити кордони Батьківщини ціною довгих розставань з рідними й коханими, а іноді – й ціною власного життя…

Тож хай Пресвята Богородиця захищає своїм покровом кожного, хто стоїть на варті миру і свободи!

 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018