Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

13.10.2018

13 жовтня 2018 року на базі відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Траса Шевченка» відбулося спільне засідання Президії НАПН України та Вченої ради ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Відкрив захід Голова наглядової ради ЛНУ імені Тараса Шевченка Курило Віталій Семенович.

В обговоренні актуальних проблем педагогіки вищої школи, питань модернізації освіти в контексті цивілізаційних змін узяли участь Кремень Василь Григорович, президент НАПН України; члени Президії НАПН та Вченої ради ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Стецюк Юрій Вікторович акцентував увагу присутніх на тому, як відбувається реформування освіти на регіональному рівні.

Ляшенко Олександр Іванович, член Президії НАПН України, зупинився на питанні модернізації змісту освіти в Новій українській школі.

Хід виконання науково-дослідної роботи за темою «Соціалізація дітей і молоді сходу України в умовах гібридної війни на Донбасі» означив ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка, член Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України та Науково-дослідного центру з проблем соціальної педагогіки і соціальної роботи НАПН України Савченко Сергій Вікторович.

Про експертний супровід забезпечення якості освіти в контексті руху України до ЄС доповіла Сисоєва Світлана Олександрівна, академік-секретар Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України.

Бех Іван Дмитрович, член Президії та Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України розкрив питання «Духовно-моральна особистість як веління часу».

Діяльність Науково-дослідного центру з проблем соціальної педагогіки і соціальної роботи в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС) означила Караман Олена Леонідівна, директор НДЦ з проблем соціальної педагогіки і соціальної роботи НАПН України (на базі ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»).

Педагогічний колектив Лисичанського педагогічного коледжу репрезентував навчально-методичні напрацювання в аспекті запровадження інформаційно-комунікаційних технологій, STEAM-освіти тощо; заняття в процесі проходження практики в ретроспективі НУШ, лего-освіта тощо; е-матеріали щодо формування майбутнього фахівця як активного громадянина засобами соціально-гуманітарної роботи; відеоанонс спортивно-масової роботи в коледжі.

До уваги почесних гостей було також представлено оглядовий екскурс навчально-методичними лабораторіями:

  • мікс «Роль кабінету-музею історії педагогіки і освіти у становленні майбутнього фахівця» (Ігнатуша А. Л.);
  • виставка «Педагогічний коледж – платформа впровадження сучасних освітніх трендів» (Ляшенко К. І.);
  • «Наукова лабораторія «Мовна картина світу» як регіональний осередок формування національної мовної еліти» (Шуліка Л. В.);
  • презентація сайту кабінету-панорами історії України як ефективного інструменту формування історичної пам'яті (Чурілова В. Є.).

До роботи заходу долучилися педагоги ЗСО м. Лисичанськ, спеціалісти міського відділу освіти, методичної служби, адже форуми такого рівня – це поштовх до подальшої ефективної діяльності освітян області й міста в контексті нових підходів до реалізації завдань реформування змісту освіти.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
 
Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018