Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

11.10.2018

Третій рік коледжани приєднуються до проведення регіонального семінару-виставки «Актуальні проблеми спорту з собаками в регіоні» (11.10.2018), метою якого є пропаганда основних напрямків організації роботи по спорту з собаками у освітньому процесі сучасного навчального закладу; демонстрація різних форм і методів індивідуальної та групової організації роботи по спорту з собаками у регіоні та нетрадиційними підходами до її організації в Лисичанському педагогічному коледжі. Захід зібрав чимало прихильників серед викладачів, студентської молоді, школярів, гостей.

Плідним став симбіоз семінару та відзначення Дня захисника України, який з 14 жовтня 2015 року є державним святом і водночас Днем Українського козацтва, де студенти спеціальності фізичного виховання показали стройовий вишкіл, готовність захищати рідну землю (смуга перешкод). Переможцями стали студенти групи 1-АФ, ІІ місце – 2- АФ, ІІІ місце – 3-АФ.

На початку заходу підвели підсумки регіонального конкурсу Trollface-фотографій «Собака- унікальне створіння», який відбувався протягом вересня-жовтня поточного року. Надійшло більше 200 фоторобіт з різних куточків нашого регіону: Сєверодонецьк, Лисичанськ, Донецька область, Міловський р-н, Попаснянський р-н, Мілуватка. Визначено переможців конкурсу у різних номінаціях та вікових категоріях.

Найцікавішим дійством стало представлення чотирилапих учасників виставки, їх участь у «Смузі перешкод»; фрагмент заняття з фізичного виховання Майстра спорту та інструктора по спорту з собаками Цвік О.С. з її асистенткою Фікі; забіг із собаками. Апогеєм семінару-виставки став виступ маленьких модників, де всі отримали порцію релаксу та позитивного настрою. Маленькі спортсмени показали свою вдалість, сміливість та професіоналізм.

Всі учасники нагороджені медалями та сертифікатами.

Підготувала Крошка С.А.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018