Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

08.10.2018

Екологічна акція «День довкілля»

8 жовтня 2018 року студенти Лисичанського педагогічного коледжу разом з викладачами розпочали новий навчальний тиждень екологічним маршем й долучились до реалізації Всеукраїнського дня довкілля. Відповідно до програми заходів, учасники акції облагородили молоді насадження, а саме, туя, горіх, ялина, бузок. Також, студенти не залишили без уваги березовий, калиновий гаї, на яких відбулась планова робота щодо поливу, підпушування, відновленням лунок.

Осінь вже вступила в свої права й дарує кожному з нас різнобарв'я навколишнього світу. Аби зробити подвір'я коледжу ще привабливішим і додати в кольорову гамму осені відблиск блакиті, студенти долучились до висадки осінніх квітів, які будуть радувати око всіх коледжан і залишаться на згадку про «золоту осінь 2018». Так, учасниками акції висаджено вже близько десяти кущів квітів, які прикрашають територію коледжу, даруючи тепло й гарний настрій.

Крім трудових десантів, жовтень 2018 знаменувався відкриттям фотоконкурсу «Природа в дії». Конкурс організовано з метою залучення молоді до сфери екологічної творчості та розкриття безлічі кольорової гамми природних явищ як невід'ємної складової навколишнього світу. Студенти коледжу ознайомились з вимогам фотоконкурсу та тематичними категоріями (до конкурсу приймаються фотографії з зображенням природних явищ, зокрема, хмари, блискавка, дощ, туман, вітер або ж вплив погоди на людину, міста у фокусі погодних умов або природний ландшафт).

Тож, екологічна акція «День довкілля» розпочалась і чекаємо на результати! Нехай осінь дарує кожному з нас гарний настрій, безліч цікавих та креативних ідей та наснаги на прийдешню роботу!

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018