Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

04.10.2018

4 жовтня у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівника освіти. Особливою була мить вітання освітян і працівників коледжу директором Мінєнко Г.М., Заслуженим працівником освіти України, яка відзначила досягнення своїх колег і вихованців. На адресу навчального закладу та його працівників і студентів надійшли вітання ректора Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, доктора педагогічних наук, професора Савченка Сергія Вікторовича, який відзначив, що у нелегкий, буремний для України час наш колектив у складних умовах забезпечуєте якісну освіту для студентської молоді, готує компетентних, висококваліфікованих фахівців і кожного дня віддає душі й серця почесній педагогічній справі.

Свято освітян - це прекрасна нагода подякувати за невтомну працю і безмежне терпіння своїм викладачам. У відеозверненні до педагогічного колективу студпарламент висловив свої щирі вітання й слова подяки. Присутні на урочистому святі були приємно вражені студентською творчістю. Упродовж заходу лунали вірші, співали пісні. І все це було присвячено найкращим, чудовим людям. Тим, хто веде студентів у світ науки, супроводжує під час дорослішання, вкладає найкращі принципи і поняття.

Миті святкового настрою і заочну подорож до Парижу подарували присутнім неперевершені красуні з театру мод Брянківського коледжу. Рок-н-ролл у виконанні Сидоренко Олесі був справжнім хітом танцювального мистецтва. А виступ наймолодшого пісенного колективу зі смачною назвою «Карамельки» не залишив нікого байдужим.

Традиційним інформаційним ресурсом, який засвідчив для історії коледжу святкування Дня працівників освіти – 2018, став випуск святкового номеру газети «Студмікс» за редакцією студентів спеціальності «Журналістика».

Зі святом Вас, дорогі викладачі! Добра Вам, здоров'я, миру, наснаги і хороших студентів на Вашому життєвому шляху! Завжди пам'ятайте, що ви заслуговуєте найголовнішого – бути щасливими!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018