Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

01.10.2018

1 жовтня 2018 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулася мережа воркшопів – професійно-орієнтованих зустрічей із запрошеними освітянами, профільними фахівцями міста.

На спеціальності «Початкова освіта» відбулася зустріч з Кузнецовою Н.І., вчителем початкових класів Лисичанської ЗОШ №13, яка працює за Концепцією Нової української школи. Вчитель розповіла присутнім про свою роботу щодо впровадження Концепції НУШ, познайомила з вимогами до сучасного вчителя, продемонструвала, як виглядає профіль вчителя в соціальних мережах.

Крошка С.А., провела воркшоп за темою «Професійно-орієнтований вокршоп для студентів спеціальності «Фізичне виховання». Під час заходу були використані елементи тренінгу, ергонайзери, відео професійного спрямування. Було організоване динамічне навчання учасників воркшопу. Студенти висловлювати власну думку щодо професії вчителя фізичного виховання та його ролі на сучасному етапі розвитку.

Студенти спеціальності «Журналістика» відвідали редакцію міської газети «Новий Путь», де змогли полинути у справжню професійну атмосферу видавців і редакторів. Студенти брали участь у верстці текстів, редагуванні газетних матеріалів, відборів фоторепортажів тощо.

Поряд з цим, студенти спеціальності «Технологічна освіта», зустрілися з профільними фахівцями галузі у форматі відкритого діалогу у ході якого обговорили актуальність обраного фаху, значення техніки і технології у різних сферах суспільного життя, особливостями роботи сучасного вчителя технології в умовах НУШ.

Проведені зустрічі сприяли компетентнісному зростанню майбутніх фахівців, відкрили нові орієнтири у майбутній професійній діяльності.

Пивоварова Г.С.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018