Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.09.2018

Проблемі дотримання техніки безпеки на уроках фізичної культури, безсумнівно, відводиться одне з важливих місць у системі організації освітнього процесу здобувачів освіти.

З метою попередження травматизму студентської молоді, його профілактики та дотримання норм і правил безпеки при проведенні занять фізичної культури і спортом, спортивних змагань та фізкультурно-спортивних видовищних заходів 20 вересня 2018 року зі студентами спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» був проведений семінар «Профілактика травматизму як основний напрямок техніки безпеки на уроках фізичної культури».

Викладач профільних дисциплін Крошка С.А. акцентувала увагу на обов'язкових компонентах загальних вимог з техніки безпеки. Детально ознайомила з нормативно-правовою базою забезпечення освітнього процесу з фізичного виховання. Познайомили з новаціями щодо підготовки до проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів, метою якого є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України.

Інженер з охорони праці Лисичанського педагогічного коледжу Сергієнко Н.В. наголосила на нещасних випадках, які відбуваються на уроках ФК, видах та класифікації травм. Навела приклади летальних випадків на уроках ФК та їх причинах.

Одним із головних чинників збереження здоров'я та життя учасників освітнього процесу є якісна профілактика травматизму.

Підготували Крошка С.А., Сергієнко Н.В.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018