Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.09.2018

Лисичанський педагогічний коледж відзначає Міжнародний день студентського спорту, який щороку святкується 20 вересня. 2018 рік не став винятком. Студенти спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» організовано вийшли на флешмоб (стрибки на скакалці) у складі 65 осіб та долучилися до лав прихильників здорового способу життя, показавши грацію, естетику рухів, досконалу фізичну підготовку.

Гомінким сміхом та захопливими вигуками був сповнений коледжний двір, адже захід надав можливість молоді відволіктися від думок, спрямованих на науково-пізнавальну діяльність, й активно та з користю для здоров'я провести час у колі друзів.

В черговий раз ми пересвідчилися, що студентська молодь – це соціально активна молодь, яка обирає для себе рухомий спосіб життя, добрий настрій, оптимізм, здоров'я та довголіття.

Будемо вболівати за команду студентів, які будуть брати участь 20 вересні у обласних заходах щодо відзначення Міжнародного студентського спорту, ініційованих Луганським обласним відділенням НОК України у м.Рубіжне.

Підготувала Крошка С.А.

 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018