Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

13.09.2018

Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» #Яприбрав_ТвояЧерга

13 вересня 2018 року студентська спільнота ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» взяла участь в екологічній акції «Міжнародний день чистих берегів», ініційованій Міністерством освіти і науки України. Відповідно до Програми проведення акції, студенти коледжу охоче долучились до прибирання території селища Скляного заводу поблизу водних екосистем.

Проблема забруднення навколишнього середовища є актуальним питанням сьогодення й вимагає негайного його розв'язання. Купа сміття в ґрунті, водоймах, в тому числі пластик і скло, які зберігаються в природі близько тисячі років, змусило замислитись сучасну молодь щодо охорони природних багатств і закликати всіх небайдужих бути більш відповідальними по відношенню до екологічної ситуації в Україні. У ході акції упорядковано паркову зону, місце відпочинку (пляжна зона), берегову частину водних ресурсів селища Скляного заводу. Під час трудового рейду студенти зібрали десятки пляшок з під алкоголю біля води і в зелених прибережних насадженнях, що є підтвердженням очевидного факту – безвідповідального ставлення жителів міста до оточуючого середовища. Важливими стали зауваження учасників акції до населення з проханням не забруднювати територію відпочинку після перебування на природі, відносити сміття до сміттєвих баків, адже чистота населеного пункту залежить від нас.

Тож, шановні жителі міста Лисичанськ, перебуваючи влітку, восени, навесні біля водойм, не забувайте про те, що природа забезпечує вас всім необхідним, що нам потрібно, розвиває естетичні смаки, надає сили та енергію після важкого робочого дня. Давайте будемо більш усвідомлено ставитись до оточуючого середовища, яке є нашою другою домівкою.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018