Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

13.09.2018

13 вересня 2018 року у ВП "Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка" за участю пожежно-рятувального підрозділу Державної пожежно-рятувальної частини міста Лисичанська були проведені тренування щодо екстренної евакуації всіх учасників навчально-виховного процесу із зони виникнення надзвичайної ситуації (відпрацювання практичних дій в умовах виникнення пожежі).

В ході тренувальних занять рятувальники показали студентам захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне озброєння для гасіння пожеж та рятування людей.

Завданням цього дня було поглибити поінформованість студентів щодо вміння збереження власного життя і здоров'я, а також засвоєння алгоритму дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації.

У тренуваннях взяли участь 194 студента, викладача та співробітника коледжу. Час евакуації всіх учасників навчально-виховного процесу склав: 2 хвилини.

За результатом тренувальних навчань студенти, викладачи, співробітники показали знання і вміння швидко й організовано рухатись у безпечну зону.

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018