Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.09.2018

8 вересня 2018 року представники «Студентської платформи молодіжних ініціатив» Лисичанського педагогічного коледжу взяли участь в одному з найцікавіших заходів у Луганській області – «Фестивалі думок – 2018» у м. Сєвєродонецьк. Жителів і гостей міста чекали понад 25 дискусій на важливі теми, 70 спікерів з України та Європи на 8-ми майданчиках.

Фестиваль думок – відкрита для всіх платформа, що надає кожному можливість висловитися. Це креативний досвід країн Скандинавії та Балтії для обміну думками, який з'явився в той момент, коли Інтернет- і ТВ-майданчики вичерпали себе, і людям потрібно було спілкування в реальності.

Таким чином, програма фестивалю була сформована з тем, які запропонували самі мешканці м. Сєвєродонецьк.

Спільно з викладачами Аль-Хамадані Н.Д., Гречишкіною Т. О., студенти обрали локації, пов'язані з майбутньою професією, а саме: локацію № 2 «У всіх щасливе дитинство? Як позбавитися булінгу в школі?» (спікер локації – Пагава Оксана Володимирівна, завідувач кафедри педагогіки та психології ЛОІПО, кандидат психологічних наук). Під час диспуту було визначено основні фактори виникнення булінгу в дитячих колективах та форми корекційної роботи з дітьми різних вікових груп; локацію № 4 «Безпека громади — спільна відповідальність поліції та громадян» (спікери: Ірина Ломакова — Уповноважений Голови Національної поліції з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності, Андрій Черноусов — к.соц.н., заступник Голови Правління ХІСД). У процесі обговорення учасники дійшли висновку, що довгий час, особливо в радянський період, громадяни були навмисне відокремлені від процесу прийняття рішень, у тому числі в сфері безпеки. Наразі роль громади в процесі прийняття рішень повинна стати вирішальною.

Родзинкою заходу стало інтерактивне опитування «Школа моєї мрії» під керівництвом Андрія Кинаша, тренера Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Кожен зміг долучитися до визначення школи майбутнього.

Фестиваль думок для студентів коледжу став можливістю почути надихаючі виступи, обмінятися думками з суспільно-політичних питань, почерпнути нові знання і свіжі ідеї, взяти участь в семінарах, познайомитися з новими людьми.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018