Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.09.2018

10 вересня 2018 р. відбулося планове засідання Ради з соціально-гуманітарної роботи.

Заступник директора з соціально-гуманітарної роботи, Літовка Олена Петрівна, ознайомила присутніх із планом соціально-гуманітарної роботи на 2018-2019н.р., що складений на підставі державних документів: Концепції та Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді та внутрішнього нормативного підґрунтя.

Серед виховних напрямів найбільш актуальними сьогодні, як і завжди, виступають патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь. Лисичанський педагогічний коледж поряд із вирішенням освітянських завдань та питань формування громадянських компетентностей продовжує апробацію використання альтернативних форм роботи, а саме – медіаосвіти.

Пріоритетним завданням та ключовою позицією у поточному навчальному році, визначена реалізація Програми освітньої діяльності «Інноваційні підходи до формування ключових компетентностей фахівця нової генерації, активного громадянина шляхом упровадження професійно-орієнтованих освітньо-виховних е-ресурсів як пріоритет у забезпеченні якості освіти», що знайшло своє відображення у запланованих професійно зорієнтованих інформаційно-просвітницьких годинах, воркшопах, тренінгах.

Питання модернізації підструктур «Молодіжного медіацентру. UA» розглядалося колегіально, керівники його локацій прийняли рішення популяризувати діяльність гуртків, секцій, клубів, підготувавши творчі промороліки.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018